1 dk. Serkan KÖSE 13.05.2022

PUGB Hesap Paylaşımı Konusunda Kullanıcıları Uyardı

PUGB resmi blogunda, hesap paylaşımı konusunda kullanıcıları uyaran bir makale yayımladı. Kullanıcıların hesaplarını arkadaşları ile paylaşmaması gerektiğini ve olası bir kötü durumda tüm sorumluluğun oyuncuya ait olduğunu hatırlattı. İşte detaylar:

“Merhaba oyuncular!

Daha önce “hey, hesabını ödünç alabilir miyim, sendeki Geliştirilebilir Silah Kozmetiğini denemek istiyorum da?” gibi bir soruya evet dediniz mi?

Konu hesap bilgilerinizi paylaşmak olduğunda, HER ZAMAN HAYIR DEMELİSİNİZ!

Hesap paylaşımı/kiralama eylemleri hakkında topluluğumuzdan pek çok rapor alıyoruz. Bu yüzden bugün hesabınızı koruma konusunun önemini bir kez daha sizlere hatırlatmak için buradayız.

Hesabınızı yakın arkadaşlar ve aile üyeleri de dahil olmak üzere başkalarına ödünç vermek HİZMET KOŞULLARIMIZI ihlal eder. Başka bir deyişle, hesabınız başkalarıyla paylaşıldığı anda sert cezalar (hesabınızın kalıcı olarak oyundan uzaklaştırılması ve/veya PUBG Partner statünüzün geri alınması gibi) alabilirsiniz.

Resmi PUBG: BATTLEGROUNDS topluluk kanallarına yüklenen, hesap paylaşımı yapma isteği ve/veya önerisi içeren içerikler uyarıda bulunulmaksızın kaldırılacak ve elbette ki böyle bir eylemin içine girmeniz/katılmanız halinde ceza alacaksınız.

Hesabınızın aktiviteleri için, durum ne olursa olsun TAM SORUMLULUK size aittir. Hesabınızın kurallarımızla çelişen aktivitelerde bulunmasının tespiti durumunda ağır cezalarla karşılaşabilirsiniz.

Bahsedilen cezalar, hesabınızın aktiviteleri başka insanlar tarafından yapılmış olsa bile hesabınızdan kaldırılmayacaktır.

O yüzden şunu unutmayın: başkalarının hesabınızı kullanmasına asla izin vermeyin!

Teşekkürler.

PUBG: BATTLEGROUNDS Ekibi”

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al