4 dk. Serkan KÖSE 26.04.2022

Street Fighter Blanka ve Sakura Fornite’a Geldi

Street Fighter şampiyonları Blanka ve Sakura, Fortnite’a geliyor. İşte detaylar:

Bugünkü eğitimimiz: Sığınak’ın etrafında 100 tur koşu, 500 depar, 500 tırmanma.

Street Fighter’dan Dünya Şampiyonları Blanka ve Sakura, şimdi de Fortnite adasında galibiyet aramaya geliyor! Street Fighter’ın 35. yaşını kutlamak için bu haftanın ilerleyen zamanlarında (29 Nisan TSİ 03.00 itibarıyla) Blanka ve Sakura kıyafetleriyle aksesuarları içerik mağazasına geliyor. Ayrıca Blanka ve Sakura Kupası’nda kapışarak özel bir yükleme ekranı kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

BLANKA – HERKES ANNESİNİ GURURLANDIRMAK İSTER

Aman kızdırmayın çarpar. Hayvan içgüdülerinizi serbest bırakacak Blanka kıyafetiRival Schools‘daki Boman Delgado’dan esinlenen Blanka Bey alternatif tarzıyla birlikte gelir. Avlamayı kaparak dövüşü kazandınız mı? Kıyafetin dahili Blanka’nın Ters Taklası ifadesini kullanın.

Blanka kıyafetiyle birlikte Minik Blanka sırt süsü de var. Aman üstüne basmayın. Bir maçta ne kadar avlama yaparsanız o kadar elektrik yüklenir. Elektrik kullanan tüm savaşçıların favori atıştırmalığı Meyve Şiş kazması da mevcut.

Blanka kıyafetinin tarzları.

SAKURA – ADALET HER ZAMAN KAZANIR

Ryu adaya ayak bastıktan sonra Sakura’nın da peşinden gelmesi zaten an meselesiydi. Ryu’dan aşağı kalır yanınız olmadığını Sakura kıyafetiyle gösterin. Hem de Sakura’nın Street Fighter IV görünümlerinden birinden esinlenen Sakura’nın Spor Kıyafeti alternatif tarzıyla birlikte gelir. Çoktan zaferi elde ettiniz mi? Kıyafetin dahili Sakura’nın Zafer Dansı ifadesiyle bunu kutlayabilirsiniz.

Sakura’ya memleketinden bir anı olan Oyuncak Kapma Makinesi sırt süsü de kıyafete dahil. Zaferinden fazlasıyla emin olanlar için Dövüş Turnuvası Ödülü kazması da var. Ayrıca Kayari Buta planörüyle de sineklere bir dur deyin.

Sakura kıyafetinin tarzları.

BONUS AŞAMA: BLANKA VE SAKURA KUPASI

Blanka ve Sakura Kupası‘nın iki sürümü var! İlki 27 Nisan’da gerçekleşecek mobile özel Sıfır İnşa Tekli Kupası, diğeriyse 28 Nisan’da gerçekleşecek tüm platformlar için Battle Royale Tekli Kupası. İki sürümde de her bölgenin en iyi oyuncuları Bonus Aşama yükleme ekranını kazanacak:

Arabayı parçalayın.

MOBİLE ÖZEL BLANKA VE SAKURA KUPASI

İlk Blanka ve Sakura Kupası, 27 Nisan’da yalnızca Android’de gerçekleşecek. Yarışmacılar, bölgelerinin üç saatlik etkinlik zaman aralığında maksimum 10 maç oynayabilirler ve oyun içindeki Rekabet sekmesinde turnuvanın bölgelerindeki tam vaktini şimdi bulabilirler.

Sıfır İnşa Tekli etkinliğinde puanlamalar şu şekilde olacak:

Maç Sıralaması

Azmin Zaferi: 25 Puan
2.: 22 Puan
3.: 20 Puan
4.: 18 Puan
5.: 17 Puan
6.: 16 Puan
7.: 15 Puan
8.: 14 Puan
9.: 13 Puan
10.: 12 Puan
11.: 11 Puan
12.: 10 Puan
13.: 9 Puan
14.: 8 Puan
15.: 7 Puan
16.: 6 Puan
17.: 5 Puan
18. – 19.: 4 Puan
20. – 21.: 3 Puan
22. – 23.: 2 Puan
24. – 25.: 1 Puan

Avlama Başına
1 Puan

Katılmak için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmesi, doğrulanması ve en az 50. seviye olması gerekir. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde görebilirsiniz.) Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen Blanka ve Sakura Kupası Resmi Kurallar sayfasını ziyaret edin.

TÜM PLATFORMLAR İÇİN BLANKA VE SAKURA KUPASI

İkinci Blanka ve Sakura Kupası, 28 Nisan’da PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC ve Android’de gerçekleşecek. Yarışmacılar, bölgelerinin üç saatlik etkinlik zaman aralığında maksimum 10 maç oynayabilirler ve oyun içindeki Rekabet sekmesinde turnuvanın bölgelerindeki tam vaktini şimdi bulabilirler.

Battle Royale Tekli etkinliğinde puanlamalar şu şekilde olacak:

Maç Sıralaması

Azmin Zaferi: 25 Puan
2.: 22 Puan
3.: 20 Puan
4.: 18 Puan
5.: 17 Puan
6.: 16 Puan
7.: 15 Puan
8.: 14 Puan
9.: 13 Puan
10.: 12 Puan
11.: 11 Puan
12.: 10 Puan
13.: 9 Puan
14.: 8 Puan
15.: 7 Puan
16.: 6 Puan
17.: 5 Puan
18. – 19.: 4 Puan
20. – 21.: 3 Puan
22. – 23.: 2 Puan
24. – 25.: 1 Puan

Avlama Başına
1 Puan

Katılmak için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmesi, doğrulanması ve en az 50. seviye olması gerekir. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde görebilirsiniz.) Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen Blanka ve Sakura Kupası Resmi Kurallar sayfasını ziyaret edin.

Oyuncular Blanka ve Sakura Kupası’nın her iki sürümünde de yarışabilirler. Ada taraf tutmaz. Her şeyinizle yarışın!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al