3 dk. Burak 28.03.2022

TEKNO MİKROP, NİSAN AYININ FORTNİTE TAYFA PAKETİ İLE GELİYOR

Suratının gizli olması, sizi daima izlemediği anlamına gelmiyor.

Kapüşonlu ve maskeli olsa da Tekno Mikrop , 2022 Nisan Tayfa Paketi’nde engel tanımıyor. Bu Tayfa Paketi, aktif Fortnite Tayfası aboneleri için 1 Nisan TSİ 03.00 civarında kullanılabilir olacak!

NİSAN AYININ TAYFA PAKETİ: TEKNO MİKROP VE FAZLASI

Nisan Tayfa Paketi’nde Tekno Mikrop kıyafetine ek olarak şunlar da mevcut:

  • Mikrobik Çanta Sırt Süsü: İki bıçak taşıyan bir sırt süsü. (İkisi de Tekno Mikrop’un duyuları kadar keskin.)
  • Çifte Balta Kazması: Bu ikili kazma ile iki elin de sesi var.
  • Tekno Dokunuş Kaplaması: Teçhizatlarınız ile Tekno Mikrop’u anımsatın.

DİĞER FORTNİTE TAYFASI AVANTAJLARI: 2. SEZON SAVAŞ BİLETİ, AYLIK V-PAPEL VE ŞUBAT AYININ TAYFA PAKETİ!

  1. BÖLÜM: 2. SEZON SAVAŞ BİLETİ

Fortnite Tayfası abonesi olmanın bir avantajı daha ise, mevcut sezonun Savaş Bileti’ne anında erişim sağlayabilmek. Yani yakın zamanda yayınlanan 3. Bölüm: 2. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti’ne sahip olurlar. Eğer 3. Bölüm: 2. Sezon’un Savaş Bileti’ni abone olmadan önce satın aldıysanız, tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

HER AY 1.000 V-PAPEL

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde* abonelere gönderilir. Örneğin, 28 Mart 2022’de mi abone oldunuz? Abone olduğunuzda size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz, 28 Nisan 2022’de ve 28 Mayıs 2022’de 1.000’er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi’ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi’ni aldığınız gün verilmeyebilir.

MART AYININ TAYFA PAKETİ: GÖNÜLÇELEN İLE AŞKIN İKİ YÜZÜ 

Cazibe yayın veya tekinsizliği benimseyin. Mart Ayının Tayfa Paketi, tam kalbinde Gönülçelen’i barındırıyor. Kendisine pembe ve parlak bir varsayılan tarz ve mor ve kasvetli bir Koyu tarz da dahil. Gönülçelen kıyafetini beğendiniz ama henüz koleksiyonunuza eklemediniz mi? Endişelenmenize gerek yok: Mart Ayının Tayfa Paketi 1 Nisan TSİ 02.59’a kadar alınabilir (oyuncular Nisan Tayfa Paketi’ni almaya başlamadan hemen önce).

Mart Ayının Tayfa Paketi, Gönülçelen kıyafetinin yanı sıra kalpsiz (ama tatlı) Kafa Uyumu sırt süsünü, can yakan Kalpkoparan kazmasını ve görenleri kalbinden vurulmuşa çeviren Çeldirici kaplamasını da beraberinde getiriyor. Kazma ve sırt süsü de kıyafet gibi Koyu alternatif tarzıyla birlikte gelir.

Oyun içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası’na abone olabilirsiniz. Abonelikle ilgili daha detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse, Nisan Ayının Tayfa Paketi’ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir. 

*53,99 TL’lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Tüm abonelik detayları için Abonelik Koşulları’na göz atın. Belirli bölgelerde Fortnite Tayfası abonelik ücretleri ileri bir tarihte, diğer ücret değişikliklerine uygun olarak güncellenecek. Fortnite Tayfası ücret değişikliklerine göz atmak için en yeni Fiyatlandırma Düzenlemesi blog yazımıza bakın.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir