2 dk. Esporlab 14.01.2021

Ubisoft’tan Yeni Star Wars Oyunu

Star Wars’ın renkli dünyasının kurucusu olan Lucasfilm Games tarafından yapılan açıklama Star Wars sevenler tarafından merakla beklendi. Lucasfilm Games tarafından yapılan bu heyecanlı açıklamaya göre Ubisoft’un üzerinde çalıştığı Star Wars başarısı yer alıyor. Dünya markası olan Star Wars tarafından lisanslı oyuncaklarıyla birçok alanda markasını ispat etti. Dijital oyunlar 1 alanında ise biraz zorlandıklarını belirtti. Beyazperdede başarısını kanıtlayan Star Wars, oyunlarını oluştururken titizlikle çalışıyor.

Ubisoft ve Lucasfilm Games

Dijital oyunlarda daha kaliteli bir ivme yakalamak için Lucasfilm Games ile oyunlar daha uyum içinde, kaliteli bir bütünlükle geliştirilecek. Oyunlar arasında biri ise Ubisoft tarafından geliştirilerek dünyaya açık olacak.

Oyun Geliştiriliyor

En yeni oyunun içeriği ve yenilikleri sır gibi saklanıyor. Şuan için fazla bir bilgi vermeyen Lucasfilm ve Ubisoft kullanıcıları daha fazla meraklandırıyor. Heyecanla Star Wars hayranlarının beklediği yeni oyunda kullanılacak yeni temalar ise şimdiden tahminleri zorluyor. Dijital oyun dünyasında başarı kaydeden Star Wars artık bir marka oldu. Bulunduğu her alana yenilik ve kar getiriyor.

Star Wars Kötü Karakterleri

Star Wars oyunlarının oldukça fazla oyuncuya sahip olması, birbirinden ilginç karakterlerin yer almasına imkân tanıyor. Bu şekilde en kötü karakterler ise dikkat çekiyor.

Star Wars Ekibi

Star Wars ekibi oldukça kaliteli bir yapım ve yönetmen ekibine sahip görünüyor. Başarılı yapımcı ve yönetmeniyle heyecanla beklenen Star Wars yeni Oyunlar 1 çıkış tarihleri sır gibi saklanıyor. Her yerden yapılan araştırmalarda çok fazla bilgi olmasa da hayranları tarafından birden fazla fikir ve tahmin mevcut.

Ekip;

  • Yapım Massive Entertainment
  • Yönetmen Julian Gerighty
  • Oyun motoru Snowdrop Engine

Star Wars yapımcısı olan Massive Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği, Julian Gerighty tarafından yönetmenliğinin üstlenildiği The Division 2 ve the Crew oyununda da başarısını ispatlamıştı.

Ubisoft Türkiye Açıklaması

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalarda Türkiye’de Star Wars oyununa dair paylaşımları bulunuyor. Yeni oyun için özenle çalışıldığına dair fikir görüş bildiren Ubisoft, Türk hayranlarını bilgilendirmeye çalışıyor. Türkiye’de fazla kullanıcı ve takipçi sayısına sahip olan Ubisoft bunun farkında, bu nedenle yaptığı paylaşım kısa sürede oldukça etkileşim aldı. Bunun üzerine birçok takipçi tarafından sorular soruldu ve yorumlar yapıldı. Türkiye’de hatırı sayılır kullanıcıya sahip olan Ubisoft, yaptığı her açıklamada Türk kullanıcılarının yorumlarını dikkate alıyor ve meraklarını gidermeye çalışıyor. Yeni oyunda yapılacak değişiklikler hakkında bilgi ilerleyen dönemlerde daha net açıklanması heyecanla bekleniyor.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.