2 dk. Serkan KÖSE 28.04.2022

VALORANT 4. Bölüm 3. Kısım’daki Yenilikler

VALORANT 4. Bölüm 3. Kısım’la birlikte oyuna yeni ajan “Fade” geliyor. İşte VALORANT 4. Bölüm 3. Kısım’la birlikte gelen yenilikler:

Yürüyen bir kâbusla hiç karşılaştınız mı? VALORANT kadrosunun yeni Öncü ajanı Fade’in gelişi, yepyeni bir Savaş Bileti koleksiyonu ve tarzınıza tarz katacak RGX 11z Pro kaplamasının geri dönüşüyle 3. Kısım başlıyor.

YENİ AJAN: FADE

Fade’in geldiği yer Türkiye olabilir fakat çok geçmeden kâbuslarınızdaki yerini de alacak. Bu bir korkutma taktiği değil. Düşmanları kaçınılmaz bir şekilde ortaya çıkarmak, takip etmek ve tutmak için dehşetin ta kendisini çağıracak.

Fade’in yeteneklerine ajan sayfasından göz atabilirsiniz.

  1. BÖLÜM 3. KISIM SAVAŞ BİLETİ

XP toplayın ve Ragna-Rock Out uğuru, Koalisyon: Kobra Frenzy ve Arkana Bak spreyi gibi 3. Kısım’a özel içerikleri açın.

  1. Kısım Seçkin Savaş Bileti’ni edinin ve 1. Kısım favorisi .SYS setinin yeniden yorumlanmış halini açma fırsatını elde edin. Seçkin Savaş Bileti, Vandal ve yakın dövüş kaplamalarının yanı sıra Özel Ders spreyi ve Alaca Phantom kaplamasını da beraberinde getiriyor. Seçkin Savaş Bileti, VALORANT özel içeriklerine ulaşmak için daha fazla aşama anlamına gelir!

İlk oynayışınız mı? VALORANT’ın Savaş Bileti sistemiyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

YENİ PAKET: RGX 11z PRO

Phantom, Operator ve kelebek bıçak yakın dövüş silahı bir LAN partisine gider. LED ışıkları, dönen parçaları ve ihtişamlı kasaları olan gördükleri tüm üst düzey oyun donanımlarını isterler. Böylece RGB ile rakiplerin hakkından gelmek için tasarlanmış RGX 11z Pro’yla bir renk cümbüşü içinde oradan ayrılırlar.

REKABETÇİ: 3. KISIM

Güneşin etrafında bir tırmanış daha. Planlara sıkıca sarılın çünkü artık istihbarat toplamaya odaklı iki ajanla baş etmeniz gerekiyor.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al