2 dk. Serkan KÖSE 22.06.2022

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım’daki Yenilikler

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım’la birlikte yeni harita Pearl oyuna ekleniyor. Yeni savaş biletiyle birlikte yeni kademe ve kaplama seti’de oyuncularla buluşacak. İşte VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım’daki yeniliklerin tüm detaylar:

VALORANT 5. Bölüm yeni Yücelik kademesi, sualtı haritası, 1. Kısım koleksiyonunuzu doldurabileceğiniz iki yol ve biraz da kaosla heyecan dolu oynanışa bambaşka bir boyut getiriyor.

YENİ HARİTA: PEARL
(22 HAZİRAN’DA PEARL’E ÖZEL EŞLEŞTİRME SIRASI, 12 TEMMUZ’DA TÜM SIRALARDA)

Pearl derin maviliklerdeki dünya harikası. VALORANT’ın yeni haritası teknolojinin nimetlerini taktiksel üç koridorlu oyun ortamıyla buluşturuyor. Kapıların, halatların veya ışınlayıcıların rotasyon ve hareketlilik desteği olmadan hayatta kalmanız gerekecek. O yüzden balıklara bakmayı bırakıp harekete geçin!

5. BÖLÜM 1. KISIM SAVAŞ BİLETİ (22 HAZİRAN)

Sualtında Omega Dünya’yı keşfetmek sizi kesmiyorsa 1. Kısım’ın alev alan, ışıldayan ve parlayan özel içeriklerini kaçırmayın. Koleksiyon şunları içeriyor: Simli Classic, Operasyon: Tatil Oyuncu Kartı ve Minnoş Anahtarlık Silah Uğuru.

  1. Kısım Seçkin Savaş Bileti’ni alarak 809. Özel Kuvvet Phantom, Ateş Püsküren Operator veya Taktikedi silah uğuru gibi daha fazla VALORANT içeriğini kazanabilirsiniz.

Önden biraz hazırlık mı yapmak istiyorsunuz? VALORANT’ın Savaş Bileti sistemiyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ETKİNLİK BİLETİ: GEÇİT (22 HAZİRAN – 12 TEMMUZ)

VALORANT hikayelerini çantaya atıp eve götürmenin nasıl bir his olduğunu öğrenin, bunu gerçekleştirme işini bize bırakın. Alanının en iyi çizerlerinin elinden çıkan ve çizgi romanlardan ilham alınarak hazırlanan oyuncu kartları ile Omega Dünya’ya ilk adımınızı atın.

Bu 3 özel oyuncu kartını, Radyanit Puanlarını ve yeni unvanları koleksiyonunuza eklemek için süre bitmeden yeterli XP’yi toplayın.

YENİ KAPLAMA SETİ: KAOSUN BAŞLANGICI (22 HAZİRAN)

Hiçliğe yeterince uzun süre bakarsanız size birkaç tane korkunç silah kaplaması fırlatabilir. Kaosun Başlangıcı; Vandal, Operator, Shorty ve Spectre’a şimdiye kadarki en güçlü görünüşlerini kazandırıyor. Bu silahlara ek olarak yakın dövüş kılıcıyla da zafere giden yolunu kendiniz açabilirsiniz.

YENİ KADEME: YÜCELİK (22 HAZİRAN)

Dereceli sırada oynarken sanki suda debeleniyormuş gibi hissettiğiniz oldu mu? Elmas ve Ölümsüzlük kademeleri arasına eklenen yeni Yücelik kademesi, mevcut dereceli sırada ortalığı kasıp kavuracak. Oyuncu nüfusunu kademelere yaymayı hedefliyoruz fakat hak ettiğiniz sıralamaya yükselmek için hâlâ mücadele etmeniz gerekecek.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al