2 dk. Esporlab 01.12.2020

Valorant İsim Değiştirme

Bu işlemi oldukça basit ve sadece birkaç dakika sürüyor. Ayrıca, oyun daha fazla popülerlik kazanmaya başladığında geliştiricilerin yakında bir ödeme duvarının arkasına, valorant isim değiştirme seçeneğini koymaları da muhtemeldir, bu yüzden hâlâ yapabiliyorken ondan en iyi şekilde yararlanmanız en iyisidir.

[affiliate_news id=”3458″]

Bir oyuncunun Riot ID’si saldırgan kabul edilirse, Riot’un artık isim değişikliklerini zorladığını unutmayın. Bu halde, Nefret söylemi, hakaretler ve Riot’un Davranış Kurallarını ihlal eden diğer isimleri içeren isimler, oyunculara yenisini seçmekten başka çaresi kalmayacaktır. Öyleyse, ücretsiz olarak nasıl değiştirebileceğinize bir göz atalım.

Riot ID Nedir?

Riot ID’niz, sizi valorant ve diğer Riot oyunlarına eklemek için birinin ihtiyaç duyduğu 3-5 sayı / harften oluşan isim ve hashtag’in bir kombinasyonudur. Battle.net’e benzer şekilde, hem bir ada hem de hashtag’e sahip olmak kullanışlıdır çünkü hashtag’leri farklı olacağından birden fazla kullanıcının aynı görünen adı kullanmasına izin verir. Yine de valorant maçında sadece isim (hashtag değil) görünür. Hashtag’ler çoğunlukla arkadaş eklemek için kullanılır.

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant’ta adınızı nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Riot Games hesap sayfasına giriş yapın.
  2. Sol taraftaki Riot ID’ye tıklayın.
  3. Riot ID’nizin sağındaki kalem simgesine tıklayın.
  4. Yeni bir Riot ID ve hashtag girin.

Valorant nick değiştirme, Riot Games hesabınızla bağlantılı. Resmî Riot Games hesap sayfasına gidin ve orada adınızı düzenleyin. Adınızı değiştirdikten sonra, valorant’ı güncellemek için yeniden başlatmanız gerekecek. Yukarıda bağlantısı verilen Riot Games hesap sayfasına gidin ve oturum açtıktan sonra Riot ID sekmesine gidin. Riot ID’nizin sağındaki küçük kalem simgesine tıklayın ve yeni adınızı girin. İsminiz ayrıca tanımlama için ondan sonra 4 rakam içermelidir, ancak bunu rastgele hale getirmeyi seçebilirsiniz.

Adınızı değiştirmek için yapmanız gereken tek şey bu. Oyun içi adınızı çeşitli nedenlerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu, bir takıma katılmayı veya muhtemelen uyumlu olmayan bir ada sahip olmayı içerir. Oyun içi isminizi Riot Games web sitesine girip güncellemenin dışında değiştirmenin ayrı bir yolu yoktur. Adınız, takıma veya tüm sohbete her yazışınızda, bir partide olduğunuzda ve öldürme akışında göründüğünüzde görünür.

Valorant Adınızı (Riot ID) Ne Sıklıkta Değiştirebilirsiniz?

Riot ID’nizi değiştirmenin tüm Riot oyunlarında adınızı etkileyeceğini unutmayın. Riot desteğine göre, bunu yalnızca 30 günde bir yapabilirsiniz, bu nedenle seçiminizi biraz akıllıca yapın.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir