1 dk. Burak KÖSE 02.07.2021

VALORANT Minimum Sistem Gereksinimleri

Riot Games’in geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği VALORANT oyunu kısa süre içerisinde oyuncular arasına popüler bir oyun oldu. Peki VALORANT oyununun minimum sistem gereksinimler neler? İşte VALORANT minimum sistem gereksinimleri.

League of Legends oyununun geliştiricisi olan Riot Games tarafından geliştirilen VALORANT oyunu, oynaması ücretsiz bir oyun olması nedeniyle çok kısa süre içerisinde geniş oyuncu kitleleri tarafından kabul görmeyi başardı. 2019 yılının Ekim ayında    duyurulan VALORANT oyunu pek çok kişi tarafından oynandığı için oyuncular da bu oyunu oynamak adına sistem gereksinimlerini merak ediyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimlerine bu link tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda ise VALORANT oyununun minimum sistem gereksinimlerini ele aldık.

VALORANT Minimum Sistem Gereksinimleri

VALORANT Minimum Sistem Gereksinimleri (30 FPS için):

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400

Ekran kartı: Intel HD 4000

RAM: 4 GB

İşletim sistemi: Windows 7 64 bit

Yukarıda belirtmiş olduğumuz sistem gereksinimleri oyunun çalışması için bilgisayarınızda bulunması gereken en düşük özelliklerdir. Elbette ki oyunu daha yüksek özelliklere sahip bilgisayarlarda çok daha akıcı ve daha iyi bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com