3 dk. Esporlab 26.11.2020

Valorant Nasıl Drop Düşer?

Valorant Nasıl Drop Düşer? Riot Games tarafından oyun dünyasında piyasaya Nisan 2020 döneminde sunulan Valorant oyunu genel olarak birçok oyun severin ilgisini çeken bir yapıya sahiptir. Taktiksel öğeler içeren ve birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olan Valorant genel olarak oynanış konusunda oyun severler üzerinde çok iyi şekilde bir heyecan yaratıyor.

Bu oyunu düzenli şekilde oynayan birçok insan Valorant drop nasıl düşürülür bunu oldukça merak ediyor. Valorant drop genel olarak oyunun kapalı beta sürümüne girebilmeyi ifade ediyor. Bu oyun için kapalı beta sürümüne herkes giriş yapamadığından bu durum oyuna erişim konusunda oyun severlere birtakım zorluklar çıkarabiliyor.

Fakat Valorant drop aracılığıyla oyunun beta sürümüne uygun şekilde bir giriş sağlamak en uygun şekilde mümkün olabiliyor. Valorant drop düşürme işlemleri için birtakım adımların izlenmesi ve bunlara uygun şekilde hareket edilmesi gerekiyor. İlk etapta oyun severlerin bir Riot ve Twitch hesaplarına sahip olmaları gerekmektedir.

Daha sonra https://beta.playvalorant.com adresine gidilmesi ve Riot hesabıyla burada ilgili giriş sağlanmalıdır. Sonrasında ilgili sayfada durumu kontrol et kısmına tıklanmalıdır. Bu noktada Twitch ve Riot hesaplarının birbirine bağlanması için hesapların bağlanması butonuna tıklanmalıdır.

Ekrana gelecek Twitch adresindeki Riot Games bağlan bölümüne tıklanması ve devamında izin ver seçenine basılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapılması gereken Valorant Twitch yayınlarının izlenmesidir. Çünkü drop düşen Twitch yayıncıları burada gösterilmektedir.

Valorant Nasıl Drop Düşer

Valorant Nasıl Drop Düşer?

Valorant Drop İçin Twitch Hesabı Açma

Valorant drop düşürme işlemi için tüm oyun severlerin mutlaka Twitch üzerinden uygun şekilde bir hesaba sahip olması gerekmektedir. Bu önemli platform üzerinde hesap açma işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

  • Twitch adresine giriş yapılması,
  • Sağ üst kısımdaki ‘’Kayıt Ol’’ kısmına tıklanması,
  • İlgili kişisel bilgilerin bu alana girilmesi,
  • E posta adresine gelen linkin onaylanması,
  • Twitch hesap açma işlemlerinin tamamlanması,

Valorant oyunu drop düşürme işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin bu adımlar ile oldukça basit bir şekilde Twitch üzerinde hesap açmaları gerekir. Bu işlemler genel olarak kısa sürelerde ve kolaylıkla yapılabilmektedir.

Valorant Drop Düşmesini Anlaşılması

Genel olarak Valorant drop düşmesi durumunu anlamak birçok bakımdan oldukça kolay olmaktadır. Bunun için Twitch platformu üzerindeki bildirimlere bakılması gerekmektedir. Çünkü bu bildirimler drop düşmesi durumuyla alakalı olarak gerekli bilgileri oyunculara vermektedir.

Oyun severler bu noktada Twitch sitesindeki sağ üst kısımda yer alan bildirimler bölümüne bakması drop düşmesiyle ilgili durumu anlamalarına yardımcı olacaktır. Bu gelişmeden sonra artık oyunun kapalı beta sürümlerine rahat bir şekilde giriş yapmak mümkün olabilmektedir.

Valorant Oyunu Yayıncıları

Valorant oyununun yayınını yapan oyuncuların her bakımdan Twitch üzerinden rahatlıkla izlenebilmesi şansları vardır. Kapalı beta sürümleri düşürme şansı bu ortamda tüm yayıncıları verildiği için artık tüm oyun severler rahatlıkla drop işleminden faydalanır bir hale gelmişlerdir.

Farklı Twitch Yayıncıları ve Drop Düşürme

Valorant yayınlarını izleyen oyun severler farklı yayıncıların yayınlarını da istedikleri şekilde takip edebilirler. Çünkü hangi yayıncı olursa olsun Valorant drop düşürme işlemi gerçekleştirmek için bir şans bulunmaktadır. Bu noktada Twitch üzerindeki göz at kısmına giriş yapılması ve devamında ise Valorant isminin yazılı olduğu bölüme tıklanması gerekmektedir.

Valorant Bıçak Fiyatları adlı yazımızı okumayı unutmayın.

 

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al