1 dk. Burak 21.06.2021

En Çok Oynanan VALORANT Ajanları Belli Oldu

Riot Games’in sevilen oyunlarından birisi olan VALORANT oyununda en çok oynanan ajanlar açıklandı.

League of Legends oyunu ile birlikte yıldızını parlatan Riot Games’in geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği VALORANT oyunu kısa süre içerisinde oyuncuların büyük beğenisini kazanmıştı. Oyunda en çok oynanan ajanlar da belli oldu.

Henüz geçtiğimiz yılın Haziran ayında bizlerle buluşan VALORANT oyununun duyurulmasının ardından bir yıl geçmesine rağmen oyun büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Kendine dünyanın dört bir yanından oyuncu bulan oyun, rakiplerinin arasından da kolayca ayrıldı. Espor arenasında kendisine geniş bir yer bulan oyun bu alanda popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Yeni içeriklerle sürekli güncellenmeye devam eden oyun, oyuncuların karşısına belirli aralıklarla yeni sezonlar ve yeni içeriklerle çıkmaya devam ediyor. Bu sayede güncelliğini kaybetmeyen oyun, oyun severler tarafından da büyük bir beğeni ile oynanmaya devam ediyor.

En Çok Tercih Edilen Ajan Jett Oldu

VALORANT’ın resmi Türkiye hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre en çok tercih edilen ajanlar açıklandı. Yapılan açıklamada en çok oynanan VALORANT ajanlarının başında Jett yer alıyor. Hızlı saldırılarda rakibi şaşırtmak için en etkili ajanlardan birisi olan Jett’i ise elemine ettiği rakiplerden beslenen Reyna takip ediyor. Oyunun başlangıcından beri kahraman havuzunda kendisine yer edinmeyi başaran Sage ise üçüncü en çok tercih edilen ajan olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuna yeni eklenen karakterlerin ise eskilerinin yerini alamadığı görülüyor. İlerleyen sezonlarda oyuncu alışkanlıkları nedeniyle metanın değişip değişmeyeceği merak konusu olurken bu soruların yanıtını önümüzdeki aylarda görebileceğiz.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir