2 dk. Serkan KÖSE 08.01.2022

Yeni VALORANT Ajanı: Neon

Riot Games imzalı VALORANT’ta merakla beklenen 4. Bölüm 1. Kısmın başlamasına kısa bir süre kaldı. Yeni bölümde oyuncuları yepyeni bir savaş bileti, oyun içi içerikler ve yeni ajan Neon bizleri bekliyor. İşte yeni VALORANT ajanı Neon’un tanıtım videosu ve yetenekleri:

VALORANT Yeni Ajanı Neon Yetenekleri:

YÜKSEK DEVİR (E)

Neon, silahlarını yerleştirme ve tam bir süratle haritanın etrafında hızla hareket etme yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak, dizlerinin üzerinde kayma yeteneği ile köşelerde düşmanları şaşırtabilir. Bir sürat koşusunun hemen ardından silahı çekiliyken kayabilir ve kafadan vuruş açılarını hazırlıksız yakalayan düşmanlarını hızla yakalayabilir.

Yüksek devir, E ile etkinleşir ve koşunuz sırasında sağ tıklayarak bir slayda girebilirsiniz. Yüksek devir çubuğu zamanla yeniden şarj olur, ancak sürgü yalnızca iki öldürme elde ettikten sonra yeniden şarj olur. Yüksek devir sırasında silahınızı ateşleyemezsiniz ve kaymadan sonra silahınızı çekerken hafif bir gecikme olur.

ELEKTRO OK (Q)

Neon ayrıca, iki duvara kadar sıçrayabilen ve temas ettiği her noktada zeminde sarsıcı bir şarjı patlatabilen sarsıcı bir şarjı ateşleyen Röle özelliğine sahiptir. Hücum, bölgesinde yakalanan düşmanları sersemletir ama aynı zamanda kendinizi ve takım arkadaşlarınızı da sersemletebilir. High Gear ile koşarken fırlatılamaz ama kayarken fırlatılabilir. Neon’da iki adete kadar elektro ok şarjı vardır.

HIZ ŞERİDİ (C)

Neon, hız şeridi ile iki Anka kuşu benzeri ateş duvarını çağırabilir ve hızla koşabileceği ve kayabileceği mavi alevle çevrili bir koridor oluşturabilir. Duvarlar görüşü engeller ve duvarlara takılan veya içinden geçen herkese hasar verir. Duvarlar bir yüzeye çarpana kadar hareket eder.

ENERJİ PATLAMASI (X)

Neon’un nihai yeteneği olan enerji patlaması, elektrik gücünü kullanmasına ve onu parmak uçlarından çıkan bir yıldırım ışınına odaklamasına izin veriyor. Yüksek Dişli etkinleştirildiğinde yapacağı hızda hareket eder ve yetenek, yüksek devir’in yaptığı aynı şarj çubuğunu kullanarak bir öldürme aldığında sıfırlanır. Çubuk aktifken yetenek teknik olarak sınırsızdır, ancak uzun süreli ateşlemeden sonra hızlı bir şekilde yeniden şarj edilmesi gerekir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir