1 dk. Serkan KÖSE 31.03.2022

VALORANT’ın Konsol Sürümü Geliştiriliyor

Ülkemizde oldukça yüksek aktif kullanıcı sayısına sahip olan Riot Games imzalı VALORANT global çapta da büyümeye devam ediyor. Özellikle yıllardır FPS pazarını domine eden CS:GO yapımının tahtına göz koyan VALORANT birçok e-spor oyuncusunu kendine çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde VALORANT’a geleceği kesin olan Türk ajanı hakkında gelişmeler ortaya çıkmıştı. Bounty Hunter (Ödül Avıcı) kod adlı Türk ajanının Sinsi, Zaptet, Musallat ve Gece Düşmesi yetenekleri sızdırılmıştı. Türk ajanın yetenekleri hakkında detaylara buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şu an yalnızca PC sürümü bulunan Riot Games’in sevilen oyunu VALORANT geçtiğimiz sene mobil tarafa da geleceğini duyurmuştu. Aktif olarak VALORANT mobil sürümü üzerinde çalışan Riot şimdi de konsol tarafına çevirmiş durumda.

VALORANT Konsollara Geliyor

Riot Games’in resmi internet blog’undaki verilen ilanda konsol tarafında kıdemli bir tasarımcı araması oyunun konsollara geleceğini kesinleşti. Dedikoduları uzun zamandır konuşulan VALORANT konsol sürümü kesin gibi gözüküyor. Mobil sürüme ek olarak konsol tarafına da çıkışı üzerinde çalışan Riot Games, ilerleyen süreçte VALORANT’ı pazarın en dişli oyunu haline getirecektir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir