2 dk. Serkan KÖSE 22.09.2021

Yeni CS:GO Güncellemesi Girdap Operasyonu Yayınlandı

Valve, sevilen FPS türü oyunu oyunu olan CS:GO’ya yeni güncellemesi olan Girdap Operasyonu’nu getirdi. 

Son güncellemeleri ile oyuncu kitlesinden tepki çeken CS:GO, bugün yeni bir güncellemeyi daha sunuculara ekledi. Girdap Operasyonu isimli güncelleme ile birlikte CS:GO’ya yepyeni bir operasyon ekleniyor. 

Son olarak Aralık 2020 döneminde eklenen Broken Fana operasyonu sonrasında yayınlanan bu yeni operasyon oyuna pek çok yenilik getirirken yeni özellikler de getirdi. 

Yeni operasyonun detaylarına baktığımızda dikkat çeken en büyük değişikliğin polis kalkanı olduğunu görüyoruz. Oyuncular Basit Eğlence modundaki rehine kurtarma haritalarında AT tarafındayken bir ağır silah gibi bu yeni kalkanı da kuşanacak. 

CS : GO Girdap Operasyonu Güncelleme Notları 

Yeni operasyonla birlikte gelen diğer özellik kısa rekabetçi maçları oluyor. Klasik rekabetçi maçlarından daha kısa sürecek olan bu modda 9 pound kazanan takım galibiyete ulaşıyor. 

Oyun modlarında yapılan bir diğer değişiklik ise, Her Şey Serbest Ölüm Maçı ve Takımlı Ölüm Maçı. Her Şey Serbest Ölüm Maçı modunda takım arkadaşlarınızı bile vurabilecekken, Takımlı Ölüm Maçı modunda 100 öldürmeye ulaşan ilk takım galibiyete ulaşıyor.

Yeni Çıkartmalar, Silah Kaplamaları ve Ajanlar

Yeni oyun modları ve polis kalkanı haricinde oyuna diğer güncellemelerde olduğu gibi yeni çıkartmalar, silah kaplamaları, ajanlar ve yamalar geliyor. 

CS:GO oyuncu topluluğu tarafından tasarlanmış olan 17 farklı silah kaplaması oyuna gelirken, Train 2021 Koleksiyonu, Mirage 2021 Koleksiyonu, Dust 2 Koleksiyonu ve Vertigo 2021 Koleksiyonu’nda yer alan silah kaplamaları da oyuna geldi. 

Silah kaplamalarının haricinde ajanların yanında Girdap Operasyonu Çıkartmaları ve Girdap Sörf Dükkanı Çıkartmaları oyuna geldi. 

Oyuna Eklenen Yeni Haritalar

Güncelleme ile birlikte oyuna 5 yeni daha harita eklendi. İşte eklenen haritalar;

  • Extraction
  • Insertion 2
  • Basalt
  • County
  • Ravine
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al