2 dk. Burak KÖSE 08.08.2021

Elden Ring Oyununun Steam Ve PlayStation Sayfası Açıldı

Yayıncılığını Bandai Namco’nun üstlendiği ve geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG türü oyunu Elden Ring’in Steam ve PlayStation resmi sayfası açıldı.

Eğer ki Elden Ring oyununu bekleyenlerdensiniz, oyunu Steam ya da PlayStation üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun özellikle Steam sayfasında dikkat çeken kısım ise sağ taraftaki bilgi kartının olduğu kısımda, oyunun türü için “Sevimli, Basit Eğlence ve Dating Sim” yazıyor oluşu. Ya bazı yanlışlıklar oldu ya da oyun beklediğimizden daha farklı bir oyun olacağa benziyor. 

Elden Ring Resmi Sayfaları 

PlayStation

Steam

Elden Ring oyunu Armored Core, Sekiro : Shadows Die Twice ve Dark Souls oyunlarının yönetmeni olan Hidetaka Miyazaki ile Buz ve Ateşin Şarkısı roman serisinin ya da daha çok bilinen adıyla Game of Thrones’un yazarı olan George R.R. Martin tarafından yaratılmış olan bir evrende geçecek. Oyun 21 Ocak 2022 tarihinde PC, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X oyun konsolları için çıkış yapacak. 

Elden Ring Hikayesi

Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya

Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur

Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama

Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim

Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com