1 dk. Serkan KÖSE 05.08.2021

Ghost of Tsushima Legends Bağımsız Bir Oyun Oluyor

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl Ghost of Tsushima oyununa yeni bir güncelleme gelmiş ve bu güncelleme ile birlikte online mod eklenmişti. Legeds isimli bu güncelleme artık bağımsız bir oyun olacak. 

Yayıncılığını Sony’nin üstlendiği ve geliştiriciliğini ise Sucker Punch’ın yaptığı açık dünya aksiyonu oyunu Ghost of Tsushima oyunu geçtiğimiz yıl Legends isimli bir güncelleme almıştı. Bu güncellemede ile birlikte oyuna online mod eklenmişti. Yapılan son açıklamaya göre bu mod bağımsız bir oyun olacak. 

Ghost of Tsushima Legends 20 Ağustos Tarihinde Çıkıyor

Kısa bir süre önce fragmanla birlikte yapılan açıklamaya göre Ghost of Tsushima: Legends, artık bağımsız bir oyun olarak satın alınabilecek. Online tabanlı bu Ghost of Tsushima: Legends, ana oyunun üçte biri fiyatına bağımsız olarak satın alınabilecek. Ya da dilerseniz direkt ana oyunu satın alarak bu moda da sahip olabilirsiniz. Eğer yalnızca bu modu satın alırsanız ve ilerde Ghost of Tsushima Director’s Cut satın almak isterseniz bu sefer de üçte ikisini ödeyerek oyunu satın alabilirsiniz.

Açıklamada ayrıca oyuncu topluluğundan gelen geri bildirimlerin ardından Ghost of Tsushima Legends oyununa yeni bir güncelleme daha geliyor. 3 Eylül tarihinde geleceği açıklanan bu güncelleme ile birlikte oyunda bulunan bazı sorunlar giderilecek. Oyuna ayrıca Rivals Mode isimli yeni bir mod ve Gear Mastery System adında bir özellik de eklenecek. Duyuru fragmanını yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir