2 dk. Serkan KÖSE 13.09.2021

God of War PC’ye Mi Geliyor?

Sony’nin en önemli oyunlarından birisi olan God of War oyunu görünüşe göre PC’ye geliyor. İşte bu iddiaların çıkış noktası ve çok daha fazlası. 

Sony ve Nintendo bilindiği üzere birinci parti stüdyolarından çıkan oyunlarını diğer platformlara sunmuyor. Japon teknoloji devi Sony ise geçtiğimiz yıllarda bu kararında bir değişikliğe gitmişti. Sony açıklamasında pek çok PlayStation oyununun PC’ye geleceğini belirtmişti. Hatta Sony’nin bu kararının ardından Days Gone ve Horizon Zero Dawn oyunları PC’ye gelmişti. Sony ayrıca Uncharted 4 oyununu da PC’ye getireceğini kısa bir süre önce açıklamıştı. Sony’nin şimdilik hangi oyunlarını PC’ye getireceği bilinmiyor olsa da GeForce Now veritabanında ortaya çıkan bir detay pek çok oyuncuyu mutlu edecek gibi görünüyor. 

God of War PC’ye Gelebilir 

Ortaya çıkan yeni bir detayda GeForce Now veritabanında God of War, Gran Turismo 7, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls Remake, Returnal, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank ve çok daha fazlasının isimleri yer alıyor. Bu oyunların isimlerinin yer alması oyunların PC’ye geleceği anlamı taşımıyor ancak Uncharted Collection için doğru bir isim listede bulunuyor olması bu oyunların PC’ye gelebilme ihtimalini arttırıyor. 

GeForce Now servisinde ismi yer alan Gran Turismo 7, Returnal ve Horizon Forbidden West oyunlarının PC’ye gelebilme ihtimalinin yakın gelecekte imkansız olacağını söyleyebiliriz. Listede bu oyunların yanında “Bilinmiyor” yazarken God of War oyununun yanında ise Steam yazıyor. PC’ye geleceği belirtilen oyunların yanında da Steam yazıyor. Bu bağlamda God of War gibi bir oyununun PC’ye gelebilmesi pek çok oyuncuyu memnun edecek. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al