1 dk. Serkan KÖSE 26.12.2021

Gran Turismo 7 İle Yeni Detaylar Paylaşıldı

Geliştiriciliğini Polyphony Digital’in üstlendiği ve dağıtıcılığını ise Sony Interactive Entertainment’ın yapacağı, PlayStation kullanıcılarının merakla beklediği ünlü yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun son oyunu olan Gran Turismo 7 hakkında yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Oyuncuların merakla beklediği oyundaki araç sayısı hakkında yeni bilgi ortaya çıktı.

Gran Turismo 7 Araç Ve Pist Sayısı

Sony’nin sevilen PlayStation özel oyun serilerinden birisi olan Gran Turismo serisinin son oyunu Gran Turismo 7’nin araç ve pist sayısı bir broşürde ortaya çıktı. Bir Japon perakende mağazasının broşürüne göre Gran Turismo 7, 420 farklı araç modeli ve birbirinden farklı manzaralara ve hava durumuna sahip olan 90’dan fazla yarış pisti ile gelecek.

Gran Turismo 7 ayrıca 2011 yılından sonra çıkmış olsan 300’ün üzerinde aracı oyuncularına sunacak. Oyunda ayrıca 1980’ler ve 1990’lardan da birçok Japon aracı da bulunacak.

Türkçe menü desteği ile birlikte gelecek olan Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha önce de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al