1 dk. Serkan KÖSE 14.09.2021

Gran Turismo 7 Oyunu Her Modda İnternet Bağlantısı İsteyecek

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital’in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7 oyunundan yeni bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgiler görünüşe göre pek çok kullanıcıyı üzecek. 

PlayStation’ın merakla beklenen oyunlarından birisi olan Gran Turismo oyunu 7 oyunu ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bilgiler oyuncuları memnun etmeyecek gibi duruyor. 

Oyunun Her Modunda İnternet Bağlantısı Zorunlu Olacak

Kısa bir süre ortaya çıkan bilgilere göre Gran Turismo 7 oyununun hikaye modu da dahil olmak üzere oyuncular hangi modu oynarsa oynasın, oyun internet bağlantısı talep edecek. Bu son zamanlarda pek çok oyunda karşımıza çıkan bir şey olsa da oyuncular bu duruma bir türlü ısınamamıştı. 

Bu durum serinin daha önce çıkan GT Sport oyununda da karşımıza çıkmıştı. Bu oyunun rekabetçi odaklı bir oyun olduğunu düşündüğümüzde oyunun internet bağlantısı istemesi oyuncular taradından pek sorun edilmemişti. 

Son olarak Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha önce de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyun için paylaşılan son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al