1 dk. Serkan KÖSE 27.10.2021

Gran Turismo 7 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital’in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7’den ülkemizdeki oyuncuları ilgilendirecek önemli bir gelişme paylaşıldı. 

PlayStation’ın sevilen yarış oyunu serisi olan Gran Turismo 7 oyununun çıkışına yaklaştıkça oyun ile ilgili yeni bilgiler edinmeye devam ediyoruz. 

Gran Turismo 7 Türkçe Menü Desteğine Sahip Olacak

Yapılan açıklamaya göre Gran Turismo 7, ülkemizdeki oyuncuları sevindirecek olan Türkçe menü desteği ile gelecek. Sony geçtiğimiz günlerde yeni God of War oyunu olacak olan God of War Ragnarök oyunun da Türkçe altyazı desteği ile birlikte geleceğini açıklamıştı. Sony bilindiği üzere son yıllarda özel oyunlarının hemen hemen hepsine Türkçe dil seçeneği ekliyor. 

400’den Fazla Araç İçerecek

Gran Turismo 7 oyununun geliştirici stüdyosu olan Polyphony Digital kısa bir süre önce oyundan yeni bir video paylaştı. Paylaşılan video oyunun geliştirme sürecine odaklandığı için oyun hakkında fazla görüntü yer almıyor. Yine de oyunu bekleyenler için güzel bir haber paylaşıyor. Aktarılan bilgilere göre Gran Turismo 7 oyunu 400’den fazla araca sahip olacak. PlayStation’ın Gran Turismo 7 oyununun Xbox tarafındaki rakibi olan Forza Horizon 5 oyununda ise 500’e yakın araç yer alıyordu. 

Son olarak PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları için çıkış yapacak olan Gran Turismo 7 oyunu 4 Mart 2022 tarihinde oyuncularla buluşacak. Oyunun paylaşılan yeni videosunu haberimizin sonundan izleyebilirsiniz. 

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al