1 dk. Serkan KÖSE 17.12.2021

Horizon Forbidden West PS4 Görselleri Yayınlandı

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı ve geliştiriciliğini ise PlayStation Studios çatısı altında yer alan Guerilla Games’in üstlendiği, PlayStation’ın sevilen oyun serilerinden birisi olan Horizon Zero Dawn’ın yeni oyunu olan Horizon Forbidden West oyununun PlayStation 4 sürümünden ilk görseller geldi.

Sony ilerleyen yıllarda PlayStation 4 oyun konsoluna oyun desteğini kesecek olsa da Horizon Zero Dawn serisinin devam oyunu olan Horizon Forbidden West oyununun PlayStation 4’e geleceği açıklanmıştı. Oyunun PS4 oyun konsolunda nasıl görüneceği oyuncular tarafından merak ediliyordu. Horizon Forbidden West oyunun PS4 oyun konsolunda nasıl görüneceği konusunda oyunculara fikir sunacak görseller yayınlandı.

Horizon Forbidden West PS4 Görselleri

Horizon Forbidden West oyununun yayınlanan PlayStation 4 görselleri oyunun PS4 konsolunda nasıl görüneceği hakkında fikir sunuyor olsa da nihai performans için oyunun PS4 oynanış videosunu beklememiz gerekiyor.

Son olarak Horizon Forbidden West oyunu PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolu için 18 Şubat 2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun ayrıca PlayStation 5’e ücretsiz yükseltme sunacağını hatırlatalım. Oyunun PS4 görsellerine haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz.

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al