1 dk. Serkan KÖSE 15.09.2021

PlayStation 5 Kulaklığı Pulse 3D’nin Yeni Renk Seçeneği Satışa Çıktı

Geçtiğimiz yıl bilindiği üzere Sony ve Microsoft yeni nesil konsollarını duyurmuştu. Yeni nesil konsolların duyurulmasının ardından üreticiler konsollarının aksesuarını da duyurmuştu. Sony şimdi de PlayStation 5 oyun konsolunun kulaklığı olan Pulse 3D’nin yeni renk seçeceğini satışa sundu. 

Teknoloji şirketi Sony, PlayStation 5 duyurusunda PlayStation 5 için özel olarak geliştirdiği Pulse 3D kulaklığını da duyurmuştu. PlayStation’ın bu kulaklığı kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş olsa da kulaklığın sadece beyaz renk seçeceğinin olması kullanıcılar tarafından eleştiriliyordu. 

Sony şimdi Pulse 3D kulaklığının yeni renk seçeneği olan Midnight Black ya da Gece Yarısı Siyah renk sürümünü tanıttı. Kulaklığın bu modelinde sadece rengi farklı, kulaklığının diğer özellikleri ise beyaz renkli model ile aynı. Son olarak Sony geçtiğimiz aylarda aynı renk seçeceğine sahip DualSense kontrolcüsünü de duyurmuştu. 

Sony’nin yeni kulaklığı Ekim 2021 tarihinde çıkacak. Fiyatı henüz açıklanmamış olsa da modelin orijinali ile aynı fiyattan yani 1099 TL’den satışa sunulması bekleniyor. Sony’nin siyah renk seçeneğine sahip ürünlerini duyurması siyah renk seçeceğine sahip PlayStation 5 ihtimalini de arttırıyor.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al