1 dk. Burak KÖSE 05.08.2021

PlayStation 5 Özel Oyunu Abandoned’dan Yeni Görseller

PlayStation 5’in tartışmalı oyunlarından birisi olan Abandoned oyunundan yeni görseller sızdırıldı. Peki yeni oyun bizlere neler sunacak?

Yayıncılığını Sony’nin üstlendiği geliştiriciliğini ise Blue Box Game Studios’un yaptığı birinci şahıs bakış açısına sahip hayatta kalma oyunu Abandoned geçtiğimiz aylarda PlayStation 5 oyun konsolu için duyurulmuştu. Oyunun bu duyusunun ardından pek çok komplo teorisi ortaya çıkmıştı.

Oyunun duyurusundan sonra ortaya çıkan yeni detaylarla birlikte oyunun Hideo Kojima’ya ait bir Silent Hill oyunu olduğu iddia ediliyordu. Stüdyonun başında bulunan Hasan Kahraman ise yeni videolar paylaşarak oyunun Hideo Kojima’ya ait olmadığını belirtti. Şimdi de oyunun yeni görselleri paylaşıldı.

Reddit üzerinden sızdırılan görsellere bakıldığında oyunun oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Sızdırılan görsellerin ardından oyunun yönetmeni olan Hasan Kahraman ise görsellerin Abandoned’a ait olduğunu doğruladı. Burada şu hususu belirtmemizde yarar var. Görsellerin 2019 yılından ve PlayStation 5 oyun konsolundan alınan görseller olduğu görülüyor. Kahraman ayrıca oyunun PlayStation 4 için de denendiğini ancak oyun için güçlü bir donanımın PlayStation 4 tarafından sağlanamadığına da değindi.

Abandoned Demosu İçin Tarih Geldi

Blue Box Game Studios’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre Abandoned oyununun oynanabilir fragmanı PlayStation 5 için 29 Temmuz tarihinde ön yüklemeye açılmıştı. Oyunun ilk tanıtımı ise 10 Ağustos tarihinde gelecek ve Ağustos ayının sonunda ise fragman yayımlanacak.

 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com