1 dk. Serkan KÖSE 07.09.2021

PlayStation 5 Sunumunda Bizleri Bekleyenler

Geçtiğimiz hafta Sony’nin duyurusunu yaptığı PlayStation 5 etkinliğinde bizleri nelerin beklediği gün yüzüne çıkmaya başladı. İşte etkinlikte bizleri bekleyen oyunlar. 

Bilindiği üzere Sony 9 Eylül 2021 tarihinde PlayStation 5 için bir etkinlik gerçekleştirecek. Sunum Türkiye saati ile 23:00’te başlayıp YouTube ve Twitch üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Gerçekleştirilecek olan sunumda Sony’nin merakla beklenen oyunlarından yeni detaylar göreceğiz. Etkinlikte gösterilecek oyunlar henüz açıklanmamış olsa da bizleri nelerin beklediği ortaya çıkmaya başladı. Son olarak tanıtılacak oyunların neler olacağı konusunda resmi bir açıklama şimdilik bilinmiyor. 

Etkinlikte Bizleri Neler Bekliyor?

God of War Ragnarok

2020’de çok kısa bir video ile duyurulmuş olan oyundan hala bir şey görülmedi. Son çıkan dedikodulara göre gerçekleştirilecek olan etkinlikte yeni God of War oyunundan yeni şeyler göreceğiz. 

Yeni inFamous Oyunu

PlayStation 3 ve PlayStation 4 döneminin en önemli oyunlarından birisi olan inFamous oyunu ile son zamanlarda ciddi söylentiler çıkıyordu. Söylentilerin dayanağı olmasa da yeni oyununa dair çalışmaların başladığına dair ciddi beklenti bulunuyor. 

Alan Wake Remastered

Sony’nin bu etkinliğinde duyurup duyurmayacağı şimdilik bilinmiyor olsa da Alan Wake Remastered oyununun kısa süre içerisinde duyurulacağını söyleyebiliriz.

Forspoken

Yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği ve geliştiriciliğini ise Luminous Productions’ın yaptığı açık dünya rol yapma oyunu olan Forspoken oyununun ana karakteri olan Ella Balinska, kısa bir süre önce yeni oyunun geleceğini açıklamıştı. Bu da yeni oyunun 9 Eylül tarihinde duyurulacağı anlamına gelebilir. 

Son olarak bu oyunların dışında Gran Turismo 7, Ghostwire: Tokyo ve yeni IP‘ler de sunumda duyurulabilir. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al