1 dk. Serkan KÖSE 09.09.2021

PlayStation 5’e Çıkacak Olan Siyah Giyen Adamlar Oyunu Sızdırıldı

Sony’nin PlayStation 5’e özel olarak çıkartacağı Siyah Giyen Adamlar oyunu ortaya çıktı. 

Son olarak 9 yıl önce çıkan MIB:Alien Crisis çıktığı dönemde serinin hayranları tarafından sevilmişti. O dönemden bugüne serinin yeni filmleri çıkmış olsa da serinin yeni oyunu çıkmamıştı. Görünüşe göre Sony yeni bir MIB oyunu üzerinde çalışıyor. 

Oyun Bend Studio Tarafından Geliştiriliyor

Bazı kullanıcılar 4chan üzerinden EB Games Australia çevrimiçi mağazasında bir an için ilginç bir ögenin göründüğünü paylaştı. Paylaşılan görsellerde oyunun PlayStation 5 oyun konsoluna özel olacağı görülüyor. Sızıntılara göre oyun 2022 yılında çıkış yapacak ve Bend Studio tarafından geliştirilecek. Bend Studio’nun son geliştirdiği oyun ise PlayStation 4 döneminde çıkan ve beklenen satış rakamlarını yakalamayan Days Gone oyunu olmuştu. Yeni MIB oyununun 125 Avustralya doları ile satışa çıkacağı da görselde görülüyor. 

Sızıntıların ortaya çıkmasının ardından sayfa kısa süre içerisinde yayından kaldırıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da oyunun gerçek olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak bu oyunun daha şimdiden pek çok kişiyi heyecanlandırdığını söyleyebiliriz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al