1 dk. Serkan KÖSE 21.11.2021

PlayStation Plus 12 Aylık Aboneliği İndirime Girdi

Sony PlayStation Store Black Friday indirimleri sonrasında PlayStation Plus yıllık abonelik paketinde de indirime gitti.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için sunulan ve kullanıcılara önemli avantajlar sunan PlayStation Plus abonelik fiyatı güncellendi. Güncellenen fiyat sadece yıllık satın alım için yapıldı.

Sony bilindiği üzere PlayStation kullanıcıları için PlayStation Plus abonelik paketi sunuyor. Bu paketle birlikte kullanıcılar oyunların online modlarına erişim sağlayabilirken, her ay ücretsiz olarak sunulan yeni oyunlara da ulaşabiliyor. 

PlayStation Plus 12 Aylık Aboneliği İndirimde

Sony’nin Black Friday kapsamında yaptığı bu indirim sadece PlayStation Plus yıllık sarın alımında yapılmış durumda. Ülkemizdeki son dönemde yaşanan kur artışları düşünüldüğünde bu indirimin fiyatlara zam yapılmadan önce yapılan son indirim olduğunu söyleyebiliriz. 12 Aylık PlayStation Plus aboneliği için yapılan indirimin son tarihi ise 29 Kasım 2021 olarak açıklandı. Eğer ki PlayStation Plus yıllık aboneliği almayı düşünüyorsanız bu linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 

PlayStation Plus Abonelik Fiyatları

  • 1 aylık – 30,00 TL
  • 3 aylık – 100,00 TL
  • 12 aylık – 160,00 TL (Normalde 240,00 TL)

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al