1 dk. Burak KÖSE 20.08.2021

PlayStation Plus Aboneliğinde Büyük İndirim

Sony’nin PlayStation kullanıcıları için sunduğu PlayStation Plus aboneliğinde büyük bir indirim yaptı. İşte PlayStation Plus’ın yeni fiyatı. 

Japon teknoloji devi Sony bugün yaptığı açıklamada PlayStation kullanıcılarını sevindirecek bir gelişme paylaştı. Yapılan bu açıklamaya göre 12 Aylık PlayStation Plus aboneliğine şu andan itibaren yüzde 50 oranında indirim yapıldı. Yapılan bu indirimle birlikte şu andan itibaren normalde 240 TL olan 12 aylık PlayStation Plus aboneli yüzde 50 indirimle 120 TL’ye satın alınabiliyor. 

Bilindiği üzere Sony PlayStation Plus abonelik fiyatlarında çok nadir olarak indirimler yapıyor ve bu indirimlerin oranı da yüzde 50’den düşük oluyor. Yapılan Black Friday ve Days of Play indirimlerinde bu indirimlerin oranı yüzde 25 olarak belirlenmişti. Bu nedenle PlayStation Plus’ın yıllık aboneliğinde yapılan yüzde 50 indirimin şimdilik en iyi kampanya olduğunu söyleyebiliriz. 

Sony’nin PlayStation Plus indirimi ile ilgili olan sayfaya bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kampanya 30 Ağustos’ta TSİ 23.59’da sona erecek. Son olarak indirimden sadece hali hazırda aboneliği bulunmayanların faydalanabildiğini ekleyelim. Zaten aboneliğiniz varsa maalesef üzerine ekleyemiyorsunuz.

PS Plus abonelik ücretleri

  • 1 aylık — 30,00 TL
  • 3 aylık — 100,00 TL
  • 12 aylık — 120,00 TL (Normalde 240,00 TL)
Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com