1 dk. Burak KÖSE 31.07.2021

PlayStation Plus Ağustos 2021 Oyunları Açıklandı

Sony Avrupa, PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcısı olan PlayStation Plus aboneleri için Ağustos ayında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. İşte PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunları. 

Sony PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunlarına açıkladı. Bu ayın ücretsiz oyunlarında PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcıları için üç farklı oyun bulunuyor. 

Sony’nin PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunlarının diğer aylara göre bu ay sönük kaldığını söyleyebiliriz. Daha önce de sızıntılarda olduğu gibi bu ay PlayStation Plus oyunları arasında Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2 bulunuyor. Oyunlar genel olarak AAA seviyesinde oyun bekleyenlere göre fazla küçük kalmış. 

PlayStation Plus aboneleri Ağustos 2021 oyunlarını 3 Ağustos tarihinden itibaren indirebilecek. PlayStation Plus kullanıcıları bu tarihe kadar geçen ayın oyunları olan  A Plague Tale: Innocence, Call of Duty Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds ve Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown oyunlarını indirebilecek.

PlayStation Plus Ağustos 2021 Oyunları 

  • Hunter’s Arena: Legends (PS5/PS4)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com