1 dk. Serkan KÖSE 26.09.2021

PlayStation Plus Ekim 2021 Oyunları Sızdırılmış Olabilir

Sony’nin paralı abonelik servisi olan PlayStation Plus aboneleri için Ekim 2021 döneminde verilecek olan ücretsiz oyunlar pek çok kişi tarafından merak ediliyor.  

PlayStation Plus aboneleri için Ekim 2021 döneminde verilecek olan oyunları beklemeye başladı. Oyunların duyurulmasına sayılı günler kala verilecek olan oyunlar sızdırılmaya başlanmıştı. Hatırlanacağı üzere Eylül 2021 oyunları da daha önceden sızdırılmıştı.

PlayStation Plus Ekim 2021 oyunlarına bakacak olursak,  PS5 için Hell Let Loose ve PS4 için Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunlarının bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Yine de bu listenin resmi olarak açıklanmadığını belirtmemizde yarar var. Oyunların resmi olarak ilerleyen günlerde duyurulacağını belirtelim. 

PS Plus Eylül 2021 Oyunları

Sony’nin Ekim 2021 döneminde PlayStation Plus kullanıcılarına vereceği ücretsiz oyunlar merak konusuyken, Eylül 2021 döneminde PlayStation Plus kullanıcılarına şu oyunlar ücretsiz olarak verilmişti.

 • Overcooked: All You Can Eat (PS5)
 • Hitman 2 (PS4)
 • Predator: Hunting Grounds (PS4)
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

“PlayStation Plus Ekim 2021 Oyunları Sızdırılmış Olabilir” için 2 cevap

 1. Önder dedi ki:

  Bunlar eylül oyunları insan bi bakar

  • Burak KÖSE dedi ki:

   Merhabalar, içeriğe bakıldığında PlayStation Plus Ekim ayı için sızdırılan oyunlar arasında PS5 için Hell Let Loose ve PS4 için Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 olduğu görülüyor. Altında yer alan oyunlar ise PlayStation Plus kullanıcılarına Eylül 2021 döneminde verilen Overcooked: All You Can Eat (PS5), Hitman 2 (PS4) ve Predator: Hunting Grounds (PS4) oyunları yer alıyor. İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al