1 dk. Serkan KÖSE 02.09.2021

Sevilen PS Oyunu Uncharted PC’ye Geliyor

Japon teknoloji devi Sony’nin PlayStation özel oyunu olan Uncharted oyunu sonunda PC’ye geliyor. İşte tüm detaylar.

Yayıncılığını Sony’nin üstlendiği ve geliştiriciliğini ise Naughty Dog’un yaptığı Uncharted oyunu hiç şüphesiz PlayStation’ın en sevilen oyunlarından birisi. PlayStation’ın önemli oyunlarından birisi olan Uncharted’ın dördüncü oyunu görünen o ki PC’ye geliyordu.

Uncharted PC Collection Geliyor

İnternette sızdırılan bir görsel görünüşe göre her şey değiştirecek. Daha önce gelen bilgilere göre Uncharted oyun serisinin sadece dördüncü oyununun PC’ye geleceği söyleniyordu. Ancak sızdırılan görselde tüm Uncharted oyunlarının olduğu Uncharted PC Collection görülüyor. Sızdırılan bu görselin resmi bir görsel olmadığını belirtmemizde yatar var. Sektörün önde gelen isimlerine göre Uncharted PC Collection fikri her ne kadar doğru olsa da görselin sahne olma ihtimali bulunuyor.

Görsele bakıldığında Uncharted PC Collection paketinin içerisinde Drake’s Fortune, Among Thieves, Drake’s Deception, A Thief’s End ve The Lost Legacy oyunları bulunacak. Ayrıca resmi duyurunun 6 Eylül’de yapılacağı ve oyunun da 7 Aralık 2021’de çıkış yapacağı belirtilmiş.

Görünüşe göre bu iddiaların doğru olup olmadığını Sony’nin 6 Eylül tarihinde düzenleyeceği PlayStation özel etkinliğinde öğreneceğiz.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al