2 dk. Serkan KÖSE 17.07.2021

En İyi Multiplayer iOS Oyunları

Bu rehberimizde iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi multiplayer oyunları listeledik. İşte en iyi multiplayer iOS oyunları. 

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bilindiği üzere pek çok kişi artık evlerinden çıkmıyor. Arkadaşları ile sosyal ortamda buluşma şansı olmayan kullanıcılar cihazlarında oynayacakları en iyi multiplayer oyunları merak ediyor. Bu rehberimizde ise iOS işletim sistemine sahip olan cihaz sahipleri için en iyi multiplayer oyunları listeledik. 

PUBG Mobile

Koronavirüs pandemisi ile birlikte popülerliğine popülerlik katan oyunlarından başında gelen PUBG Mobile oyunu, battle royale denilince akla gelen oyunlarında başında yer alan PUBG’nin mobil sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Bu oyunda 100 oyuncu bir haritada hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışıyor. Bu hayatta kalma mücadelesinde oyuncuların hayatta kalmaları için pek çok yol bulunuyor. Oyunun sayfasına ise bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ROBLOX

Son dönemlerin başarılı oyunlarından birisi olan ROBLOX oyunu içinde milyonlarca oyunun bulunduğu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Geliştiricinin tavsiyesi ise eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek. Bu nedenle oyun temel olarak oyuncuların eğlenmesini ve yeni arkadaşlar edinmesini sağlıyor. Herhangi bir sınırın bulunmadığı bu oyunda her dünya topluluk tarafından seçilen şablonlara göre inşa ediliyor. Bu da ROBLOX oyununu en iyi iOS oyunlarından birisi yapıyor. 

Fortnite

Eğer ki PUBG Mobile oyunu sizi sarmadıysa bir diğer başarılı battle royale türü olan Fortnite oyununa göz atabilirsiniz. 100 kişinin bir adaya atlayıp, hayatta kalma mücadelesi verdiği oyunda PUBG Mobile oyununa göre daha farklı oyun dinamikleri bulunuyor. Oyunun şu anda iOS işletim sisteminde olmadığını belirtmemizde yarar var. Apple’ın Fortnite oyunun App Store’dan kaldırmasının nedeni ise oyunun yapımcısı olan Epic Games ile bir davasının olması. 

Among Us 

Koronavirüs pandemisinin ardından popüler olan oyunlar arasında yer alan Among Us oyunu, oyuncuların aralarındaki katili bulmasına dayanıyor. Bir uzay gemisinde ya da farklı bir haritada oyuna başlayan oyuncular bir an önce görevleri tamamlayarak oyunu kazanmaya çalışıyor. Among Us oyunu da iOS işletim sisteminde oynanabilecek en iyi multiplayer oyunlar arasında yer alıyor. 

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir