1 dk. Burak KÖSE 17.07.2021

İki Kişilik Mobil Oyunlar

Mobil oyunlar artık günlük hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Bu yazımızda en iyi iki kişilik mobil oyunları listeledik. 

Koronavirüs pandemisi nedeniyle insanlar birlikte vakit geçirmek için iki kişilik mobil oyunları aramaya başladı. Bu rehberimizde ise akıllı cihazlarda oynanabilecek en iyi iki kişilik mobil oyunları listeledik. 

8 Ball Pool

Bilardo hayranlarının seveceği oyunlar arasında yer alan 8 Ball Pool oyunu, gerçek hayatta da yer alan 8 Top Bilardo oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 

Gelişmiş AI teknolojisi ise oyuncular çevrimdışı olarak savaşabilir ya da arkadaşları ile çevrimiçi olarak oynayabilir. Oyuncular her galibiyetin ardından bir oyuncu daha yüksek bir aşamaya geçer ve jeton alıyor. 

2 Player Games

Bu oyun adından da anlaşılacağı üzere iki kişilik oyunlar için tasarlanmış birkaç mini oyuna sahip olan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun içinde Air Hockey, Ping Pong, Sumo Güreşi, Spinner War, Snakes Pool ve Tic Tac Toe gibi oyunlar yer alıyor. 

Chess Free

Özellikle Netflix’in The Queen’s Gambit dizisi sonrasında satranç oyunu popüler hale gelmişti. İki kişilik oyunlar arasında da Chess Free oyununu deneyebilirsiniz. 

12 seviyenin yer aldığı oyunda oyuncular kendilerini satranç oyununda geliştirirken arkadaşları ile birlikte eğlenebilir. 

Ludo King 

Ludo King oyunu kendine has bir kitlesi olan oyunların başında geliyor. Kızma Birader oyunu olarak isimlendirebileceğimiz Ludo King oyunu, dört oyuncu tarafından oynanıyor olsa da oyunun iki ya da üç oyuncu tarafından da oynanabileceğini de belirtelim. Oyun ayrıca tek kişilikte oynanabiliyor. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com