2 dk. Burak KÖSE 05.07.2021

PUBG Mobile Oyunundaki En Güvenli 5 Araç

Popüler battle royale oyun PUBG Mobile oyununda en güvenli 5 araç oyuncular tarafından merak ediliyor. Bu rehberimizde sizler için PUBG Mobile oyununda yer alan en güvenli 5 aracı sizler için listeledik. 

PUBG Mobile oyununda oyunculara gerçek hayattan esinlenen araçlar ve silahlar da dahil olmak üzere ilginç dinamikler mobil cihazlarda sunuluyor. PUBG Mobile oyununda gerçekçilik söz konusu olduğu için oyundaki araçlar da gerçek hayatta ki gibi bir deneyim sunuyor. Bu nedenle oyuncular oyunda bir yerden bir yere güvenli bir şekilde gitmeleri için en güvenli araçları aramaya başlıyor. Bu yazımızda ise en güvenli beş aracı listeledik. 

1 – UAZ

PUBG Mobile oyununda oyuncuların bir yerden bir yere gitmeleri için kullanabilecekleri en güvenli araç bir üstü kapalı araç olarak oyunda yer alan UAZ aracı olarak karşımıza çıkıyor. Bu araca toplamda 4 oyuncu oturabilir ve aracın 1820 hasar noktası bulunurken ayrıca araç maksimum olarak 115 km / s hız yapabiliyor. 

2- Dacia

PUBG Mobile oyununda bir diğer güvenli araç ise Dacia olarak karşımıza çıkıyor. Aracın 1820 hasar noktası bulunuyor ve maksimum 140 km / s hız yapabiliyor. 

3- Pickup Truck 

PUBG Mobile oyununda bu araç sadece Miramar haritasında bulunuyor ve sürücü da dahil olmak üzere toplamda dört oyuncu bu araçla seyahat edebiliyor. Aracın sürülmesi bazı koşullarda zor olduğu için aracın bazı denge sorunları olduğunu söyleyebiliriz. Bu aracın maksimum hızı ise 72 km / s olarak görülüyor. 

4 – Buggy 

PUBG Mobile oyununda en güvenli araçlar listesinin dördüncü sırasında ise Buggy bulunuyor. Araç sadece iki kişilik bir araç ve 1540 hasar noktası bulunuyor. Araç ayrıca maksimum 100 km / s hıza ulaşabiliyor. 

5- Bus 

Listede son sırada yer alan araç sadece Miramar haritasında yer alan ve mükemmel bir stabiliteye sahip olup ortalama bir hıza sahip olan otobüs aracıdır. Araca toplamda dört oyuncu oturabilir ve araç maksimum 110 km / s hız yapabilir. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com