1 dk. Burak KÖSE 30.06.2021

PUBG Mobile Stylish Text Generator Nasıl Kullanılır?

Popüler mobil oyunlardan birisi olan PUBG Mobile’da Stylish Text Generator kullanımı pek çok oyuncu tarafından merak ediliyor. İşte PUBG Mobile için Stylish Text Generator kullanımı.

Günümüzün en popüler mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile oyununda farklı görünmek pek çok oyuncu için çok önemli. Bu yazımızda ise oyuncuların PUBG Mobile oyununda şık isimler yazabilmelerinin yollarını göstereceğiz.

PUBG Mobile Stylish Text Generator

Oyuncular PUBG Mobile oyununda farklı görünmek için isimler üretmek istediklerinde klavyelerinde farklı fontlar ve semboller bulunmadığı için bu sembolleri ya da fontları farklı araçlardan üretmek zorunda. Pek çok internet sitesi, kullanıcıların sadece metin girmesi gereken bir araç sunuyor ve bu çıkan yazıyı kopyalayarak oyunda farklı görünebilirsiniz. İşte en kullanışlı araçlar.

1 Lingojam

Bu site üzerinden kullanıcılar süslü metinler üretebilir. Kullanıcıların istedikleri adı girerek farklı yazı tiplerine ya da sembollerine ulaşmaları mümkün.

2 FancyTextTool

Bu web sitesi temelde Lingojam ile aynı görevi görüyor olsa da oyunculara daha fazla font seçeneği sunuyor. Kullanıcılar ayrıca bu sitede de yazılarına çeşitli semboller ekleyebiliyor.

3 Nickfinder

Bu internet sitesinde oyuncular sadece farklı yazı tiplerine erişmekle kalmayıp, aynı zamanda oyunlarda kullanabilecekleri farklı nicklere de erişebiliyor.

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com