2 dk. Burak 19.07.2021

PUBG Mobile Uçaktan Daha Hızlı Yere İnme

PUBG Mobile oyununda bir an önce çatışmaya girip lootunuzu güçlendirmek istiyorsanız bu rehberimiz tam size göre. İşte PUBG Mobile oyununda uçaktan daha hızlı yer inme yolları. 

PUBG Mobile oyununda oyuncular uçaktan yere ne kadar hızlı inerlerse loto almak ya da düşmanları erkenden öldürmek için daha fazla zamana sahip olur. 

Rakip oyuncuların avlanmasının en iyi yollarından birisi oyuncuların daha iyi silahlara sahip olmalarıdır. Bu nedenle oyuncuların bir an önce yere inip silah toplamaları gerekmektedir. 

PUBG Mobile Uçaktan Daha Hızlı Yere İnme

1 – Kamera Açısı

PUBG Mobile oyununda atlarken ya da yere inerken en önemli faktörlerden birisi de oyunda görüş açınızdır. Kamera açınız işaretli konumunuza doğru geliyorsa, düşmanlarınızdan çok daha hızlı bir şekilde yere inebilirsiniz. Silahları ve zırhları rakiplerinize göre daha hızlı bir şekilde alabilir ve rakiplerinizi bu sayede çok daha çabuk öldürebilirsiniz. Kamera açınız yanlış taraftaysa ve atlamaya basarsanız, ilk kayma hızınızı kaybetme ihtimaliniz bir hayli yüksektir. Bu yol sizi yavaşlatacak ve erken ölme ihtimalinizi arttıracaktır. 

2- Atlamak İçin Uygun Mesafe Seçimi

PUBG Mobile’da yere erken inmek için oyuncuların yapabileceği bir diğer şey ise atlama düğmesine basmak için uygun olan mesafedir. PUBG Mobile oyununda pek çok oyuncu uçak gidecekleri yere yaklaştığında Pochinki ve Gergopol gibi sıcak bölgelere iner. Yani diğer oyunculara göre daha hızlı iniş mesafesi 750m ila 800m arasındadır. İşaretli konumunuza olan mesafe bu işaretler arasına girdiğinde, atlama düğmesine olabildiğince hızlı basmanız gerekir. Bu yol oyuncuların çok daha hızlı bir şekilde yere inmelerine yardımcı olacaktır. 

3- Maksimum İniş Hızına Ulaşma

Bilindiği üzere PUBG Mobile oyununda iki kayma hızı vardır. Bu hızlardan birisi maksimum kayma hızı iken bir diğer ise minimum kayma hızıdır. Bir PUBG Mobile oyuncusunun oyunda elde edebileceği maksimum kayma hızı ise 234 km/s olarak belirlenmişti. Oyunda oyuncular atlama düğmesine bastığında her zaman bu hıza ulaşmaya çalışır bu sayede diğer oyunculardan çok daha hızlı bir şekilde yere inebilir ve onlardan daha hızlı silah ya da malzeme toplayabilir. Bu hıza ulaşmak isteyen kullanıcılar ise kamera açısını kara alanına doğru kaydırarak ve analog düğmeyi de aşağıya doğru kaydırarak bu hıza ulaşabilir. 

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir