2 dk. Serkan KÖSE 30.03.2021

Uygun Fiyatlı Oyunlar Sunan Humble Bundle Nasıl Kullanılır?

Oyuncuların uygun fiyat karşılığında oyunlar aldığı Humble Bundle özellikle son zamanlarda çok daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Uygun fiyatlı oyunlar sunan Humble Bundle nasıl kullanılır?

Oyuncular internet üzerinden video oyun satın almak için pek çok platformu kullanıyor. Bu platformlar arasında Steam, Epic Games Store, Uplat, battle.net gibi adresler bulunuyor olsa da son zamanlarda oyuncular Humble Bundle gibi servisleri de kullanmaya başladı. Bu siteler zaman zaman uygun fiyata sunduğu ürünler neticesinde oyuncuların ilgisini çekiyor ancak pek çok oyuncu bu servislerin güvenilirliğini sorguluyor. 

Bu servislerin başında gelen Humble Bundle özellikle TL üzerinden alışveriş imkanı sunmaya başladıktan sonra ülkemizdeki oyuncularında dikkatini çekti. Her platform birbirinden farklı arayüze ve farklı şekillere sahip olduğu için oyuncuların bu sistemler kavramaları biraz zaman alabiliyor. Bu yazımızda ise Humble Bundle platformunun nasıl kullanıldığını ve nasıl alışveriş yapılacağı sorularını cevapladık. 

uygun-fiyatli-oyunlar-sunan-humble-bundle-nasil-kullanilir

Uygun Fiyatlı Oyunlar Sunan Humble Bundle Servisi Nedir?

Dijital oyun alışverişi için açılan ilk sitelerden birisi olan Humble Bundle servisi pek çok firma ile ortaklık kurdu ve bu sayede platformda zaman zaman indirimli paketler sunuluyor. Platformun en çok dikkat çeken yanlarından birisi de pek çok oyunu içeren paketlere istenilen miktarda para ödemeye imkan sunuyor oluşu. 

Humble Bundle Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bu linke tıklayarak Humble Bundle’a giriş yapabilir, sağ üst kısımda yer alan “Sign Up” butonuna basarak siteye kayıt olabilirsiniz. 

  • Satın almak istediğiniz oyunu aratın. Sayfaya göz atarak paketleri de kontrol edebilir ve size uygun paketleri de sepetinize ekleyebilirsiniz. 
  • Satın almak istediğiniz oyuna ya da paketin altında yazan “Add to cart” seçeceğine tıklayın. 
  • “Pay with card” seçeceğine tıklayın. Eğer ki servise daha önce kartınızı tanımladıysanız “pay instantly with card”a tıklayabilirsiniz. 
  • Açılan pencereden kart bilgilerini girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Sağ üst bölümde yer alan profil alanınıza tıklayın. 
  • “Purschases” simgesine tıklayın. 
  • Satın aldığınız oyunun üstüne tıklayın. 
  • “Reveal your key” seçeneğine tıklayın. 
  • Eğer ki oyun anahtarınız yüklenmediyse, ekranda oyun anahtarınız görünmeyebilir ancak kısa süre içerisinde oyun anahtarınız bu ekrana düşecektir. 
  • Oyun anahtarınızı oyun istemciniz üzerinden aktive edebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al