3 dk. Esporlab 30.09.2020

Call Of Duty Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimleri karşılandığında bu oyunu daima en verimli rahatlıkla oynayabilmek mümkün hale gelir. Call of Duty oyununa günümüz dünyasında oyun severlere tarafından oldukça fazla şekilde bir ilgi gösterilmektedir. Aksiyonu ve macerayı her bakımdan oyun severlere en iyi biçimde hissettirmesi Call of Duty oyununu tercih edilir yapan temel özelliğidir.

Gelişmiş bilgisayar teknolojileri ve sistemleri kullanılarak tasarlanan bu oyun her bakımdan eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı şekilde vakit geçirmeye imkân tanımaktadır. Her oyunun kendisine özgü bir çalışma sistemi olduğu gibi bu durum Call of Duty Modern Warfare oyunu için de geçerli olmaktadır. Sistem gereksinimleri ve ihtiyaçlarına uygun şekilde bir cihaza sahip olunursa o zaman oyunu daima en iyi görsellik ve grafik kalitesinde oynayabilmek olanaklı olur.

Call Of Duty MDW Genel Sistem Gereksinimleri

Temel olarak ihtiyaç duyulan şey Call of Duty Modern Warfare oyununu daima en üst düzey grafik kalitesinde oynayabilmektir. Bunun sağlanması her bakımdan mümkündür. Fakat bu hususta önerilen yani en iyi şekilde oynanabilecek kapasitede sistem gereksinimlerini karşılamak gerekir.

 • Intel Core i5 2500K işlemci veya AMD R5 1600X işlemcileri,
 • Genel olarak 12 GB düzeyinde bir RAM bellek,
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 6 GB, GTX 970 4 GB, AMD Radeon R9 390 veya AMD RX 580 ekran kartı,
 • Ortalama olarak 175 GB bir depolama alanı,
 • Windows 10 64 Bit düzeyinden bir işletim sistemi,
 • DirectX 12 desteğinin olması,

Bu oyunu en iyi performansla oynamak için önerilen Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimleri genel olarak bunlarda oluşmaktadır. Eğer bu özelliklere sahip bir sistemden faydalanılabilirse o zaman bu harika oyunu sorunsuz olarak tam verimle oynamak mümkün olur.

"<yoastmark

Call Of Duty Modern Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Bu güzel oyunun minimum sistem gereksinimleriyle de daima oynanabilmesi için gerekli şanslar vardır.

 • Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300 işlemci seçenekleri,
 • Minimum 8 GB’lık bir RAM bellek,
 • AMD Radeon HD 7950, NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB veya GTX 1650 4 GB ekran kartları,
 • Depolama konusunda minimum 175 GB bir alan,
 • Windows 7 veya Windows 10 64 bit ölçekli sistemler,

Call of Duty oyunu minimum olarak bu sistemlere sahip olunduğu zaman da işlevsel bir şekilde rahatlıkla oynanabilmektedir.

Call Of Duty Oyun Ayarları

Call of Duty oyununu iyi bir kalitede oynayabilmek için sistem gereksinimlerinin yanı sıra oyun için ayarların da uygun bir şekilde düzenlenmesi gerekir. Oyunun hangi FPS türünde ve nasıl bir görüntü kalitesinde oynanacağını, oyuna girişten sonra ilgili ayarlar bölümünden düzenleyebilmek daima mümkündür. Bu ayarları düzgün bir şekilde yapmak oyunun genel oynanış kalitesine artı bir güç kazandırmaya yardımcı olabilmektedir.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al