3 dk. Esporlab 09.11.2020

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Crysis Remastered sistem gereksinimleri genel olarak birçok oyun severin karşılayabileceği türden donanımlardan oluşmaktadır. Çünkü bu oyunun gereksinimlerine yakından bakıldığında istenenlerin ne çok üst düzey ne de çok alt düzeyde olduğu görülüyor. Durumun böyle olması ortalama olarak her oyun severin rahatlıkla kullandığı ideal bir sistemde bu oyunu rahatlıkla açabileceğini gösteriyor.

Crysis Remastered sistem gereksinimleri arasında işletim sistemi açısından bu oyun için Windows 10 64 Bit son güncellenmiş versiyonun olması gerekiyor. Bunun yanı sıra diğer gereksinimler kapsamında işlemci tarafından ise AMD Ryzen 5 veya daha üzeri ya da İntel Core i5-7600 veya daha üzeri işlemcilerin olması gerekiyor.

Crysis Remastered sistem gereksinimleri içerisinde bulunan ram için ise 12 GB seviyesinden bir donanıma ihtiyaç duyuluyor. 20 GB ölçeğinde bir depolama alanı isteyen bu oyunun direct X sürümü noktasında ise direct X 11 sistemine ihtiyacı oluyor.

Ekran kartı olarak bu oyun için AMD Radeon Vega 56 ya da NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti modellerine gereksinim vardır. 4K çözünürlük ve 8 GB grafik belleği de önerilen sistem gereksinimleri arasında yer almaktadır.

Minimum Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Birçok oyunda olduğu gibi Crysis Remastered için de minimum ölçekte sistem gereksinimleri karşılandığında bu oyunu yine oldukça elverişli bir şekilde oynayabilmek mümkün oluyor.

  • Minimum Windows 10 64 Bit işletim sistemi,
  • AMD Ryzen 3 veya İntel Core i5-3450 işlemcileri,
  • 8 GB’lık bir Ram sistemi,
  • 20 GB kullanılabilir bir depolama alanı,
  • Direct X için direct X 11 sürümü,
  • AMD Radeon 470 ya da NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartları,
  • 1080p çözünürlük ve 4 GB grafik bellek destekleri,

Birçok oyun severin beğenerek oynadığı Crysis Remastered oyununun minimum kapasiteyle oynanabilmesi için en az bu sistem gereksinimlerinin olması gerekmektedir.

Crysis Remastered Sistemi Gereksinimleri

Crysis Remastered Sistemi Gereksinimleri

Crysis Remastered Oynanış Özellikleri

Yenilenmiş grafikleriyle her oyun severin beğenisini kazanmayı başaran Crysis Remastered bu harika özelliği sayesinde oyunun daha dinamik ve canlı bir şekilde oynanabilmesine imkân sağlıyor. Oyun içerisindeki manzaralar her yönüyle çok daha iyi görünüyor. Oyunda yer alan pelerin sayesinde düşmanların yanından görünmeden rahatlıkla geçilebiliyor.

Crysis Remastered Oyunu Görevleri

Crysis Remastered oyununda oldukça zorlu birbirinde farklı görevler yer alıyor. Adadaki askerlere ve diğer dış tehditlere karşı her zaman uyanık olmak oldukça önem arz ediyor. Gerekli mücadeleyi verebilmek için her türde silahı duruma uygun olarak en iyi şekilde kullanmak gerekiyor. Çeşitli türden görevler kapsamında oyunda belirtilen noktalara zamanında ve sorunsuzca ulaşılmasına gereksinin oluyor.

Diğer bir yazımız olan gta 4 sistem gereksinimleri yazımızı okumayı unutmayın.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al