2 dk. Serkan KÖSE 09.06.2022

F1 Manager 2022 Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Frontier Developments’ın üstlendiği F1 Manager 2022 sistem gereksinimleri belli oldu. 30 Ağustos tarihinde PC başta olmak üzere PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Series X platformlarına çıkış yapacak olan yapım ön siparişe açılmış durumda. Steam üzerinden %10 indirimle 296,10 ₺ etiketle ön siparişe sunulan yapım ön siparişle alımlarda 25 Ağustos’ta kapılarını açacak. F1 Manager 2022 Steam sayfasına ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. F1 Manager 2022 tanıtım metni ve sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

F1 Manager 2022 Tanıtım Metni

Kariyer – En İyisi Ol

Formula 1® için cesur ve yeni bir çağda, yeni bir hikâye yaz. F1® takımını seç ve resmî 2022 yarışları boyunca yolculuğuna gridin arkasından başlayarak veya pol pozisyonunda yer alarak takımını zafere ulaştır; F1® Manager’de seçim sana ait. Görevin, sezon hedeflerine ve uzun vadeli hedeflerine ulaşarak yönetim kurulunu etkilemek, takımının başarısını gelecek yıllarda güvence altına almak.

Genel Merkez – Takımını Kur

Teknik ekibin, yarış operasyonlarının kalbidir. Yarışlar arasında takımının her detayını Genel Merkezden kontrol et. Yıldız sürücülerinin ve personelinin performansını incele, mali durumunu iyileştir ve yaklaşan yarışlarda kendine ekstra avantaj sağlamak için rakip takımlardan sınıfının en iyisi personeli keşfet.

Fabrika – Arabanı Mükemmelleştir

2022’nin çarpıcı yeni otomobil tasarımı üzerinde çalış ve rakiplerine her zamankinden daha yakın yarış. Sıradaki yarışa hazırlanmak için arabalarına yeni parçalar tak. Sıradaki pistlerde avantajlar elde etmek için mühendislik yaklaşımını seç; iyi dengelenmiş bir sistem mi geliştireceksin, iyileştirilmesi gereken alanlara mı odaklanacaksın yoksa performansın belirli yönlerini mi geliştireceksin?

Yarış – Stratejini Oluştur ve Uygula

Işıkların söndüğü andan damalı bayrağa kadar kontrol sende. Pit stratejisinden lastik seçimlerine ve sürücü çağrılarına kadar tüm kararlar senin elinde. Yaklaşımını planla, hava durumu ve değişken pist koşulları gibi dinamik yarış olaylarına karşı hamle yapmaya hazır ol. Gerçek hayattaki yayın kalitesinde sunulan resmî F1® yarışının, aşırı gerçekçi simülasyonuna kendini kaptır.

F1 Manager 2022 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 veya AMD FX-8370
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 ya da AMD R9 280x (3GB VRAM)
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10, 11 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 7 2700
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 1080 ya da Radeon RX 580 (4GB VRAM)
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al