3 dk. Esporlab 18.12.2020

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen Fallout 4 Sistem Gereksinimleri belirli oldu. Bethesda tarafından geliştirilen ve 11 kasım 2015 yılında açık olarak yayınlanan Fallout 4, serinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve oyun severlere birçok yeni içerik vaat ediyor. Yeni ve geliştirilmiş yapısı ile beraber, yüzlerce farklı RPG ögeyi bünyesinde barındıran oyun, oyuncuya sonsuz bir oyun dünyası sunuyor. Bu da oyunu oynamak isteyenler için oldukça büyük bir avantaj.

Ayrıca konuşan karakterimiz ve yüksek etkileşim imkanımız ile daha fazla şey yapabildiğimiz ve daha fazla ögeye erişebildiğimiz oyunda, farklı modlar ile ek içerikler de üretilebiliyor. Bu da oyunu sadece klasik yapıda oynamanın yanı sıra eklemeler yapmaya ve daha fazla eğlenmeye imkan tanıyor.

[affiliate_news id=”3114″]

Fallout 4 Hakkında

Bethesda tarafından geliştirilen ve serinin son oyunu olan Fallout 4, başta PC olmak üzere birçok cihaz üzerinden oynanabiliyor. Günümüz itibariyle hala popülerliğini koruyan oyun, aldığı güncellemeler ile çok daha gelişmiş ve başarılı bir hal alıyor. Bu da oyunun, oyuncu kitlesinde hala artış sağlıyor ve oyunu daha fazla tanınır kılıyor.

Ayrıca Fallout 4, yalnızca PC üzerinde değil, XBOX One üzerinde ve Playstation 4 üzerinde de oynanabiliyor. Bu da daha fazla kişinin oyuna erişmesini sağlıyor.

Geliştirilebilir Oyun Yapısı ve Çok Daha Fazlası

Bethesda tarafından yapılan açıklamaya göre oyun, modlamaya açık bir şekilde tasarlanmış ve şekillendirilmiş. Bu da oyuncuların, geliştiriciler aracılığıyla oyuna daha fazla öge eklemesine, daha fazla içerik üretmesine ve daha keyifli bir şekilde oyunu oynamasına imkan tanıyor. Fakat oyuncular, genellikle modları değil, oyunun standart yapısını tercih ediyor ve açık dünya şeklinde oyuna devam ediyor.

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Neler?

Minimum Sistem Gereksinimleri Neler?

Sabit bir hikaye çizgisi olmayan ve açık dünya bir oyun olan Fallout 4, sahip olduğu ortalama standartlardaki sistem gereksinimleri ile birçok kişi tarafından rahatlıkla oynanabiliyor.

Oyunun, önerilen minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

  • Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)
  • Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz,
  • 8 GB RAM,
  • 30 GB HDD alanı,
  • NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB

Eğer sizin bilgisayarınız da bu özellikleri karşılıyorsa, rahatlıkla Fallout 4 oynayabilirsiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri Neler?

Fallout 4 sistem gereksinimleri her ne kadar ortalama seviyede olsa da, daha yüksek sistem özellikleri ile oyunu oynamanız daha avantajlı olacaktır. Bu sayede oyunda takılmalar, droplar ve diğer farklı sorunlar olmayacak, daha kaliteli bir görüntü alınabilecektir.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde gösterilebilir;

  • Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli),
  • Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz,
  • 8 GB RAM,
  • 30 GB SSD alanı,
  • NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB,

Bu özelliklere sahip bir sistemde oyunu çok daha rahat ve kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al