3 dk. Esporlab 13.11.2020

For Honor Sistem Gereksinimleri

For Honor sistem gereksinimleri nelerdir? Sorusu, bu oyunu uygun şekilde çalıştırmak isteyen birçok oyun sever kişi tarafından sorulmaktadır. Her bir oyun kendi bünyesinde birtakım sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır. For Honor oyunu için de birtakım teknik donanımların olması gerekmektedir. Bu oyuna özgü olacak şekilde gerekli donanımlar karşılandığında oyunu en uygun şekilde çalıştırmak olanaklı bir hale gelir.

For Honor sistem gereksinimleri kapsamında hangi donanımlarla bu oyun en iyi grafik kalitesinde çalıştırılır bunu her oyuncunun mutlaka bilmesi gerekmektedir. Genel olarak bu oyun herhangi bir takılma olmadan oynanabilmek için biraz iyi derecede sistemlere ihtiyaç duymaktadır. İşletim sistemi olarak Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 10 64 bit olan sistemler gereklidir.

Buna ek olarak yine işlemci yönünde AMD FX-6350 eşdeğerinde veya İntel Core i5-2500K seviyesinde bir donanıma gereksinim vardır. 8 GB Ram ve 40 GB kullanılabilir depolama bölümü de yine olması gereken teknik donanımlardır. Önerilen ekran kartının ise AMD Radeon R9 280X, R9 380, RX 470 veya NVIDIA GeForce GTX 770, GTX 970, GTX 1060 olması gerekmektedir.

For Honor  Sistem Gereksinimleri

For Honor sistem gereksinimleri hususunda minimum sistemlerle de bu oyun çalıştırılabilir mi sorusu da yine sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Birçok oyun genel kapsamda minimum donanımlarla çalışabildiği gibi For Honor oyunu da bu şekilde çalışabilme şansına sahiptir.

  • Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 10 64 işletim sistemleri,
  • İntel Core i3-550 veya AMD Phenom II X4 955 işlemcileri,
  • 4 GB Ram Bellek,
  • 40 GB kapasitede kullanılabilir alan,
  • NVIDIA GeForce GTX 660, GTX 750 Ti, GTX 950, GTX 1050 ekran kartı ya da,
  • AMD Radeon HD 6970, HD 7870, R9 270, R9 370, RX 460 ekran kartı,

Genel olarak For Honor oyunu minimum ölçekte bu sistem gereksinimleri takdirde bu şekilde de memnun edici bir performansla oynanabilmektedir.

For Honor Sistem Gereksinimleri Nedir?

For Honor                                   

For Honor Oyunu Savaşçıları

For Honor oyununda Orta Çağ temasında savaşçılar yer alıyor. Bunların her biri kendisine göre farklı gruplara ayrılabiliyor. Knights, Vikings, Samurai ve Wu Lin olarak adlandırılan bu savaşçılar oyunun sıkı bir mücadelede oynanmasına katkı sağlıyorlar.

Oyunun Grafik Kalitesi

Uygun sistemler karşılandığında bu oyun grafik kalitesini en iyi performansla ortaya çıkarabiliyor. Karakterlerin canlılığı ve ortamın atmosferi her bakımdan en harika yapıya kavuşabiliyor. Altyapısında ve tasarımında oldukça gelişmiş teknolojik donanımları barındıran bu oyun genel kapsamda oyun severlerin beklentisini büyük oranda karşılıyor.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir