2 dk. Esporlab 10.11.2020

Godfall’un Sistem Gereksinimleri

Godfall’un sistem gereksinimleri eksiksiz karşılandığında bu oyundan oynanış konusunda en iyi kalitede bir performans ve verimliliği alabilmek mümkün oluyor. Godfall birçok oyun severin heyecanla oynamak istediği oldukça iyi oyun seçenekleri arasında yer alıyor. Sistem gereksinimleri tarafında her ne kadar biraz üst düzey donanımlara ihtiyaç duysa da bu oyun güzel tasarımıyla her şekilde oynanmayı hak ediyor.

Genel itibariyle ihtiyaç olan Godfall’un sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sisteminin olması gerekliliği yer alıyor. Bunun yanı sıra İntel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600 işlemcilere ihtiyaç duyuluyor. 16’lık bir Ram sistemi, NVIDIA GeForce GTX 1080 11 GB veya AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB ekran kartları da gerekli olanlar arasında bulunuyor. Geliştiricisi Counterplay Games olan Godfall oyunu genel olarak önerilen şekilde bu sistem gereksinimleriyle oynanış şansı buluyor.

Minimum Godfall’un Sistem Gereksinimleri

Minimum Godfall’un sistem gereksinimleri ile de bu oyun her bakımdan önerilen sistemde olduğu gibi yeterince tatmin edici bir performansla oynanabiliyor. Ancak bu için minimum gereksinimlerin eksiksiz ve ihtiyaç olduğu üzere karşılanması gerekiyor.

  • Minimum ölçekte Windows 10 işletim sistemi,
  • İntel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 1600 işlemcileri,
  • Ram olarak 12 GB’lık bir donanım,
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB veya AMD Radeon RX 580 8 GB türünde ekran kartları,

Harika ve oldukça güzel şekilde tasarlanmış olan Godfall oyunu minimum olacak şekilde bu sistem gereksinimleriyle de her bakımdan rahatlıkla bir oynanış şansı buluyor.

Godfall'un Sistem Gereksinimleri

Godfall’un Sistem Gereksinimleri

Yüksek Grafik Ayarları

Counterplay Games şirketinin harika nitelikteki oyun geliştirme çalışmalarının bir sonucu olarak Godfall oyunu genel olarak yüksek grafik ayarlarıyla oynanabilecek bir yapıya kavuşturulmuştur. Oyunda yer alan dinamik canlılık ve güzel kalitedeki görsel efektler her bakımdan oyun tutkunlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak bir türdedir.

Harika oyun Godfall oyununu bilgisayarda oynamak isteyen oyun severler bunu gerçekleştirirken 1080p özelliğiyle 60 FPS yapısında bir performans alabilme şansına sahipler. Oyunun genel olarak oldukça heyecanlı bir yapıya sahip olması bu sistemlerle birleştiğinde oyun severleri her bakımdan memnun edecek bir niteliğe kavuşuyor.

Godfall Oyunu Paket Özellikleri

Godfall oyununu sipariş ederken birtakım bonus paketleri kazanabilme şansları da oluyor. Oyun içerisinde kullanıma uygun bazı güçlendirme eşyaları, Anka kuşu, gri şahin ve gümüş yele için krom valor zır kaplamaları bunlar arasında yer alıyor. Ayrıca Zer0’nun uzun kılıcı da yine oyunu satın alırken temin edilebilecek araçlar arasında yer ediniyor.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al