1 dk. Burak Kose 13.04.2021

Metro Exodus Mac ve Linux Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Metro Exodus Mac ve Linux sistem gereksinimleri belli oldu. İşte Metro Exodus oyununun Mac ve Linux için sistem gereksinimleri.

Bilindiği üzere Metro Exodus oyununun Mac ve Lixus platformuna gelmesi için çalışmalar uzun bir süredir devam ediyordu. Oyunun yapımcısı olan 4A Games, Metro Exodus oyununun Mac ve Linux için sistem gereksinimlerini açıkladı.

Metro Exodus Mac ve Linux Sistem Gereksinimleri

Mac kullanıcıları Metro Exodus oyunu için minimum 16 GB RAM ve AMD Radeon Pro 560 GPU’ya sahip gücünü Intel i7 7820 işlemciye sahip bir sisteme ihtiyaç duyacak. Oyunun yapımcısı olan 4A Games kullanıcıların 45 FPS ile 2K / Ultra seçeneklerde oynayabilmeleri için GPU tarafında Radeon RX 5700XT kullanması gerektiğini belirtiyor.

Linux kullanıcısı olan kullanıcılar ise Metro Exodus oyuncuların minimum 8 GB RAM ve Nvidia GTX670 veya AMD Radeon R9 380 ekran kartı ile Intel Core i5 4400 işlemciye sahip olmaları gerekiyor.

Oyunun yapımcısı önerilen sistem gereksinimlerinde GTX1070 veya RX 5500XT ile Intel Core i7 4770K kullanılmasını tavsiye ediyor. Oyunun 4K 60 FPS’de oynanması için RTX 3080 veya AMD Radeon RX 6900XT kullanılması tavsiye ediliyor.

Oyuncular Mac ve Linux sistemleri için Metro Exodus oyununun minimum ve önerilen gereksinimleri listesine yazımızın sonundan erişmek mümkün.

metro-exodus-mac-ve-linux-sistem-gereksinimleri-belli-oldu

metro-exodus-mac-ve-linux-sistem-gereksinimleri-belli-oldu

 

Metro Exodus PC Fiyatı

14 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan Metro Exodus oyununun Steam fiyatı 249,00 TL olarak listelenirken oyunun Gold sürümü ise 379,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunun Epic Games Store fiyatları da Steam fiyatları ile aynı olarak belirlenmiş durumda.

Burak Kose

Esporlab yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com