3 dk. Serkan KÖSE 27.03.2022

Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimleri

Vaulted Sky Games tarafından geliştirilen, yayıncılığını ise Coffee Stain Publishing’in üstlendiğini Midnight Ghost Hunt sistem gereksinimleri belli oldu.

E3 2019’da duyurulan Midnight Ghost Hunt 31 Mart tarihinde çıkışını yapacak. Ghostbusters’a oldukça benzeyen yapımın resmi tanıtım metni ve sistem gereksinimi şu şekilde:

Midnight Ghost Hunt Tanıtım Metni

MIDNIGHT GHOST HUNT, HAYALETİN OLDUĞU ÇOK OYUNCULU BİR OYUNDUR !

Bir dizi lanetli yerde pusuda bekleyen amansız ruhlar koridorları takip ediyor. Onları yok etmek için görevlendirilen Hayalet Avcıları, onları başka bir diyara sürgün etmek için hortlak avlama teknolojisiyle tepeden tırnağa silahlanmış durumda! Yaşayanlar ve ölüler arasındaki kaotik 4v4 mücadelede Ghost ve Hunter’ı oynayın.

YANAKTAN DİL SAKLA-VE-ARA
Bir Hayalet olarak, avcı Avcılardan kaçmak için görünüşte zararsız mobilya parçalarının içine gizlenin… ama arkaları döndüğünde telekinetik bombardımanla çevreyi onlara karşı çevirin. Bu çılgın çılgınlıkta hiçbir sandalye, lamba veya büyükbaba saati masum değildir.

GECE YARISI KARGAŞASI
Eğlence henüz bitmedi…saat on ikiyi vurduğunda cadılar bayramı başlar ve Avcılar Avlanan olur. İşler tersine döner ve Hayaletler güçlenir, bu da Avcılara intikam dolu gazabından kurtulmaları için sınırlı bir süre verir.

MURDEROUS 4v4 ÇOK OYUNCULU
Birlikte oynayın ve ekibinizle iletişim kurun ve düşmanların yürüme eğiliminde oldukları yollar hakkında birbirinize işaretçiler vererek muzaffer bir zafer elde edin. Takımınızın rakiplerinizi alt etme ve alt etme yetenekleriyle sinerji yaratın.

DOĞAL YETENEKLERDEN KUŞMAN
Gerçekliğin kısıtlamaları Hayaletler için geçerli değildir elbette. Görünmez hale gelme, mobilyaların yüzmesini sağlama ve tehlikeli bir Ghostly havası yaratma gibi doğaüstü güçlerinizi talep edin. Hayaletler, bir Avcı’nın ikizi kılığına girerek görünürde bile saklanabilirler!

Hayalet Avantajları arasında Yakalanamayan ile tuzaklardan kaçınma, Algı ile yakındaki Avcıları duvarların arkasından görme ve Ghostly Erişim ile genişletilmiş sahip olma menzili yer alır.

SİLAHLI VE HAZIR
Avcılar, varlık düzlemimizden Hayaletleri kovmak için tasarlanmış bir dizi yüksek teknoloji ürünü alet arasından silahlarını seçmelidir. Spektrofon, Radar ve Yol Bulucu ile hayalet varlıkları tespit edin, bir Tuzak ile onları yakalayın ve Vakum ile spektral kalıntılarını emin – ya da sadece Hayalet Top, balyozlar, zıpkınlar, tuz püskürten pompalı tüfekler ve daha fazlasıyla onları paramparça edin.

Avcılar ayrıca onlara özel bir destek vermek için Perks’i seçebilirler. Lightweight’in ekstra hız patlaması, Healing Aura’nın sağlığı yenileyen yetenekleri ve oyunda öne geçmek için bir dizi başka güç arasından seçim yapın.

KAN KÖRÜLEN HARİTALAR
Terk edilmiş bir tiyatro, ürkütücü malikane ve lanetli korsan gemisi de dahil olmak üzere bir dizi rahatsız edici ortamı keşfedin. Her konum, farklı taktik değerlendirmeleri ve fırlatılacak öğeleri beraberinde getirir… ve ayrıca rakiplerinize numaralar oynamak için değişen fırsatlar sunar.

Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimi

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel i3-4130 ya da AMD Ryzen 3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da eşit
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir