2 dk. Esporlab 29.12.2020

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Sniper Elite 4 Rebellion Developments şirketi tarafından geliştirilmiş bir video oyunudur. Söz konusu oyun Sniper Elite 3 serisinin devamı niteliğindedir, bu hususta Sniper Elite 4’de serinin devam konusu işlenmiştir. Özellikle Sniper Elite 3 hayranları bu sebeple Sniper Elite’nin yeni serisini büyük bir heyecanla beklemekteydi, oyunun ön izlemesine bakıldığında Sniper Elite 4 hayranlarının beklentisini karşılayacak gibi duruyor. Büyük bir heyecanla beklenen Sniper Elite 4 sistem gereksinimleri hususunda standart ölçülere sahip, bu bakımdan oyunun ortalamanın biraz üstünde bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabileceğini söylemek mümkün gözüküyor.

[affiliate_news id=”1504″]

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sniper elite 4 sistem gereksinimleri konusunda şirketin belirlediği minimum sistem gereksinimleri şöyledir;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 – 8.1 64 Bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU i3-2100 veya AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 2 GB veya NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
  • Depolama: 25 GB Sabit disk alanı

Yukarıda belirtilen sistem gereksinimlerinin karşılanması halinde 80 ile 100 arasında FPS almak mümkündür, söz konusu FPS değerleri oyunun rahatlıkla oynanabilmesi için yeterlidir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sniper elite 4 sistem gereksinimleri konusunda oyun geliştirici şirket tarafından önerilen sistem gereksinimleri şöyledir;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 veya AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GPU GeForce GTX 970 veya AMD GPU RX 480
  • Depolama: 25 GB Sabit disk alanı

Yukarıda belirtilen sistemlerim gereksinimleri oyun esnasında yaklaşık 150 ile 200 arasında FPS sağlamaktadır. Söz konusu değeler oldukça yüksek FPS değerleri olduğundan oyun esnasında herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. Aynı zamanda yukarıda belirtilen sistem gereksinimlerine sahip olan kişiler maksimum grafik ve ses ayarlarında oyunu oynayabilir.

Sniper Elite 4 Konusu Nedir?

Sniper Elite 4 için şimdiye kadar yapılan en iyi 2.dünya savaşı oyunlarından biri olduğunu söylemek mümkün. Bu konuda oyunun grafikleri oldukça başarılı ve senaryoda tatmin edici durmakta, bu sebeple oyun severlerin Sniper Elite 4 oyunundan memnun olması mümkün gibi gözüküyor. Oyunun konusu ise savaş zamanında İtalya’yı faşizm ile yöneten güçlere karşı mücadele edilmesini konu almaktadır.

Sniper Elite 4 Hangi Platformlarda Yer Alıyor?

Sniper Elite 4, PC dışında Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yer almaktadır, oyuncular istedikleri platformda söz konusu oyunu oynayabilir.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al