2 dk. Esporlab 21.01.2021

Stranded Deep Sistem Gereksinimleri

Bir hayatta kalma oyunu olan Ekim 2015 tarihinde piyasaya çıkan Stranded Deep oyunu, survival tarzı oyun sevenler için en iyi favorilerden biridir. Linux, Microsoft Windows ve Mac OS sistemlerine özel şekilde geliştirilen bu oyunu oynamak için sistem gereksinimleri uygun şekilde karşılanmalıdır. Stranded Deep sistem gereksinimleri arasında Windows için Windows 7 ve üzerinde bir işletim sistemi, işlemci olarak ise İntel Core i3-3240 3.4GHz ve üzeri donanım gereklidir. Bunlara ek olarak 4 GB RAM bellek, 2 GB VRAM minimum ekran kartı veya Intel HD5500 ya da ATI HD7000 seri sistemlere ihtiyaç vardır.

Ayrıca yine oyunun iyi bir performansla çalışması için sürüm 9.0c özellikte directX sistemi ve 1 GB kullanılabilir alan da olmalıdır.

[affiliate_news id=”3261″]

Stranded Deep Minimum Gereksinimleri

Stranded Deep oyununu minimum gereksinimlerle oynamak isteyen oyun severler bu konuda gerekli şanslara sahiptirler. Ancak Windows için yine bu yöndeki gereksinimleri de iyi oyun performansı için karşılamak gereklidir.

  • Windows Vista ve üzerinde bir işletim sistemi,
  • İntel Dual Core 1.8 GHz ve üzeri işlemciler,
  • 4 GB kapasiteli bir RAM bellek,
  • İntel HD5500 veya 512MB VRAM minimum ekran kartları,
  • DirectX için 9.0c sürüm sistemi,
  • 1 GB kullanılabilir depolama alanı,

Oyun severler en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olan Stranded Deep oyununu Windows üzerinde isterlerse bu minimum sistem gereksinimleriyle de oynayabilirler.

Stranded Deep Mac OS Sistem Gereksinimleri

Stranded Deep oyunu Windows işletim sisteminin yanı sıra Apple ürünleri için tasarlanmış olan Mac OS sistemi üzerinde de oynanabilmeye uygun bir yapıdadır. Bu işletim sisteminde de yine istenen sistem gereksinimlerine uyum sağlanması gereklidir.

OSX 10.8 Mountain Lion işletim sistemi, 1.8GHz İntel Dual Core ve üzeri işlemci, 4 GB’lık bir RAM bellek ve 2 GB kullanılabilir depolama alanı olmalıdır.

Stranded Deep Linux Sistem Gereksinimleri

Macera dolu bir oyun olan Stranded Deep oyunu istenirse Linux işletim sistemi üzerinde de en verimli şekilde oynanabilir. Bu işletim sisteminde ihtiyaç olan sistem gereksinimleri arasında Ubuntu 18.04 LTS işlemci, 4 GB’lık RAM bellek ve 1 GB’lık bir depolama alanı yer almaktadır.

Stranded Deep Konusu

Stranded Deep oyunu bir uçak kazasının sonrasında bir adada mahsur kalan insanların hayatta kalma mücadelesini konu almaktadır. Pasifik okyanusu bölgelerine yakın bir yerde olan bu adada oyun karakterlerinin bir şekilde kendilerini bu adadan kurtarmaları gereklidir. Ancak bu zamana kadar hayatta kalmak için birçok şeyi öğrenmek ve keşfetmek durumundadırlar.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.