2 dk. Serkan KÖSE 17.03.2022

Tiny Tina’s Wonderlands Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciliğini Gearbox Software yayıncılığını ise 2K’in üstlendiği Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri açıklandı.

25 Mart tarihinde Epic Games Store, Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X için çıkışını yapacak. İşte Tiny Tina’s Wonderlands tanıtım metni ve sistem gereksinimleri:

Tiny Tina’s Wonderlands Tanıtım Metni

Garipliklerle, harikalarla ve çok güçlü silahlarla dolu destansı bir maceraya çık! Biraz dengesiz Tiny Tina’yla hayat bulan bu kaotik ve fantastik dünyada mermiler, büyü ve kılıçlar çarpışıyor.
Zalim Dragon Lord’u durdururken tuhaf canavarlarla ve ganimetlerle dolu zindanlarda çok sınıflı kahramanınla yağmala, ateş et ve ilerle. Herkes davetli. Sen de katıl, macera botlarını giy ve Kaosun Mükemmel Savaşçısı ol!

SÜRPRİZLERLE DOLU FANTASTİK BİR DÜNYA
Tiny Tina, kural tanımayan bu şahane masa oyunu diyarında senin başıbozuk rehberin olacak. Görkemli şehirlerin, küf kokan mantarlı ormanların, ürkütücü kalelerin olduğu devasa dünyayı keşfet!

SİLAHLAR, BÜYÜLER VE DAHASI
Coşkulu birinci şahıs savaşlarında güçlü silahlarla ve yıkıcı büyülerle kötüleri alt et. Ateş gücünle ağzı bozuk iskeletlerden, karada gezen köpekbalıklarından ve izbandut gibi elebaşlarından oluşan düşman birliklerini yok et. Tehlikeli zindanlara dal ve destansı ganimetten payını al!

KÖTÜLERİ YENMEK İÇİN TAKIM OL
Masada dik kafalı kaptan Valentine ve kurallarla kafayı bozmuş robot Frette de var. Dragon Lord’u alt etme görevin süresince lavta çalan Bardbarian ve biricik Fairy Punchfather gibi sıra dışı ve sempatik tiplerle karşılaşacaksın.

KAHRAMANINI KİŞİSELLEŞTİR
Envaiçeşit harika yeteneğin olduğu altı eşsiz karakter beceri ağacından karışık eşleştirme yapmanı sağlayan çoklu sınıf sistemiyle ayrıntılı olarak kişiselleştirebileceğin mükemmel kahramanı yarat. Seviye atla, ince ayarlar yap, cephaneliğini büyüt ve en iyi maceracı sen ol.

KAOTİK İŞBİRLİĞİ MODUNDA BİR TAKIMA KATIL
Hikâyenin keyfini tek başına çıkarabilir ya da en çok üç arkadaşınla birlikte takım olup çevrimiçi çok oyunculu modda oynayabilirsin. Ganimeti paylaş ya da en güzel ganimete tek başına kon. Nasıl oynayacağın sana kalmış!

Tiny Tina’s Wonderlands Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD FX-8350 / Intel i5-3570
 • Bellek: 6GB RAM
 • Grafik Kartı: AMD Radeon RX470 / NVIDIA GeForce GTX 960 4GB
 • HDD: 75 GB
 • DirectX: Sürüm 11

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD Ryzen™ 5 2600 / Intel i7-4770
 • Bellek: 16GB RAM
 • Grafik Kartı: AMD Radeon™ RX 590 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
 • HDD: 75 GB
 • DirectX: Sürüm 11

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir