3 dk. Serkan KÖSE 27.05.2022

V Rising Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Stunlock Studios’un üstlendiği V Rising, 17 Mayıs 2022 tarihinde erken erişime açıldı. Steam üzerinde 32,00 TL etiketle satılan yapımın DLC Bundle paketi ise 90,45 TL olarak sunuluyor. Yapımın Steam sayfasına buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. V Rising tanıtım metni ve sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

V Rising Tanıtım Metni

Bir Vampir Hayatta Kalma Deneyimi

Yüzyıllar süren uykudan sonra zayıflamış bir vampir olarak Uyan. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünü yeniden kazanmak için kan için avla. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa edin ve insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi müttefikler veya düşmanlar yapın ya da yerel olarak tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında savaş açın. Bir sonraki Drakula olacak mısın?

Gotik Bir Açık Dünya

Efsanevi korkular ve tehlikelerle dolu geniş bir dünyayı keşfedin. Değerli kaynakları keşfetmek, yol boyunca dost ve düşmanlarla tanışmak için yemyeşil ormanlar, açık kırsal alanlar ve karanlık mağaralar arasında seyahat edin. Vampir yoldaşlarla dünyayı dolaşın veya köyleri yağmalarken, haydutlara baskın yaparken ve doğaüstü canavarların alanlarına girerken tek başınıza avlayın.

Işıktan kork – Geceye hükmet

Gündüzleri gölgelere tutun yoksa yakıcı güneş ışığı seni küle çevirir. Geceyi dolaşın ve karanlıkta kurbanlarınızı avlayın. Bir vampir olarak, gece ve gündüz stratejilerinizi planlarken kana olan susuzluğunuzu gidermelisiniz.

Kaleni yükselt

Kaynakları toplayın ve karanlık güçler kazanmak için eski teknikleri keşfedin. Ganimetinizi depolayabileceğiniz ve karanlık ordunuzu büyütebileceğiniz bir kale inşa etmek için yeni edindiğiniz bilgileri kullanın. Alanınızı kişiselleştirin, vampir tarzınızı sergileyin ve hizmetçiler ve arkadaşlarınız için tabutlar hazırladığınızdan emin olun. Hazinenizi vampir rakiplerinden korumak için kalenizi güçlendirin.

Rekabet Edin veya İşbirliği Yapın

Yalnız seyahat edin veya arkadaşlarınızla dünyayı keşfedin. Diğer vampirlerle yan yana savaşmak, Vardoran’ın en büyük tehditlerini yenme mücadelesinde size avantaj sağlayacaktır. Kan, güç ve ihanet oyununda diğer oyuncuların kalelerine baskın yapın veya diplomatı oynayın. İster rekabet edin, ister işbirliği yapın – seçim sizin.

Vampirinde ustalaş

Ölümcül silahlar ve kutsal olmayan yeteneklerden oluşan bir cephaneliği öğrenin ve ustalaşın. V Rising’de, hassas WASD kontrollerini ve imleç tabanlı hedeflemeyi kullanarak beceri atışlarını hedef alıyor ve mermilerden kaçıyorsunuz – hareket etmek için tıklama yok. Güçlü düşmanları yenerek kazanılan çeşitli büyülerle silahları birleştirerek vampirinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Becerilerinde ustalaş ve kötü güçlerini serbest bırak.

V Rising Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşlemci: Intel Core i5-6600, 3.3 GHz veya AMD Ryzen 5 1500X, 3.5 GHz
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB ya da AMD Radeon R7 360, 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz veya AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB ya da AMD Radeon RX 590, 8 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al