EsporLab
PUBGTamamlandıTopluluk

Always-ON PUBG: BATTLEGROUNDS Sezon 5 Aylık

23 EkimDiğer31 takım ₺40.000 TETO Games TR

ROUND1 · Grup 1

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1Those who stabThose who stab50412162
2EXERCITUSEXERCITUS50371653
3ZUZİZUZİ50272148
4Don't PickDon't Pick50301646
5SP ESPORTSSP ESPORTS50331346
6RSRRSR5034640
7EX FearsEX Fears50231538
8Master ForceSMaster ForceS5025631
9THETHEBOX50161329
10REAL TEAMMREAL TEAMM5026228
11FULLRUSHFULLRUSH5022527
12WAG 1WAG 15016925
13VoltspireVoltspire5018523
14Cigoladalı bazdaaCigoladalı bazdaa5012315
15KadikoyBogalariKadikoyBogalari5011314
16White BeardsWhite Beards5010111
17MIX TeamMIX Team508210
18NAPNaptınZenks509110
19FULLTROLLFULLTROLL50426
20XYZXYZ50606
21(Master of Man Rookie)(Master of Man Rookie)50505
22GAMGamblers50202
23supernovasupernova50000
24Nice İnfoNice İnfo50000

Final · Grup 1

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1BUSHİDOBUSHİDO50532275
2Eternal FireEternal Fire50462773
37 Gaming7 Gaming50321648
4Don't PickDon't Pick50281846
5EXERCITUSEXERCITUS50291746
6CREFFCREFF50191635
7ZUZİZUZİ50121123
8IMMORTALLIMMORTALL5018422
9EX FearsEX Fears5051419
1031 GAMING31 GAMING5012517
11Master ForceSMaster ForceS506511
12Those who stabThose who stab507411
13EXEXEXEXEXEX50808
14THETHEBOX50617
15SP ESPORTSSP ESPORTS50606
16RSRRSR50303

Oyuncu istatistikleri

#OyuncuTakımKillAsistKnockHasarMaç
1crossberkBUSHİDOBUSHİDO247—2.3775
2MeetYourM4kersThose who stabThose who stab226—3.8365
3TheMadlEternal FireEternal Fire197—3.0825
4BARONPeekBUSHİDOBUSHİDO1511—2.4105
5Croscow7 Gaming7 Gaming130—2.7045
6CodeMarco--Eternal FireEternal Fire115—2.8095
7YBYBYBYBYBYBYYBYWAG 1WAG 1112—2.0745
8neex1nEXERCITUSEXERCITUS103—1.5025
9Celtik-BUSHİDOBUSHİDO105—1.4445
10NevadyzzFULLRUSHFULLRUSH95—1.9015
1147ShillaEternal FireEternal Fire95—1.4385
12CaitY-Don't PickDon't Pick85—1.7045
13GrowNN-7 Gaming7 Gaming83—1.6875
14ExirooNTHETHEBOX85—1.6415
15xrtzz-EXERCITUSEXERCITUS82—1.4995
16meddmen-VoltspireVoltspire80—9465
17zuverisCREFFCREFF74—2.7845
18pherlett77SP ESPORTSSP ESPORTS73—2.0135
19SaaLeehDon't PickDon't Pick75—1.8935
20EJ00PEXERCITUSEXERCITUS72—1.7375
21CILGINALESSADon't PickDon't Pick76—1.4915
22TOYGAR-CREFFCREFF70—1.4515
23EF_QuetpaEternal FireEternal Fire72—1.2815
24RYLAAAAAAAAAAAAKadikoyBogalariKadikoyBogalari70—6415
25GamerBRNZDon't PickDon't Pick63—1.9915
26AFFR1GHT7 Gaming7 Gaming65—1.6105
27CakomenCigoladalı bazdaaCigoladalı bazdaa52—1.2925
28Maqlox31 GAMING31 GAMING50—1.1765
29HEXODIAFULLRUSHFULLRUSH53—1.1505
30xLyron0009IMMORTALLIMMORTALL51—1.0735
31Capdevila-VoltspireVoltspire53—1.0405
32MiT-SARSILMAZ-White BeardsWhite Beards50—1.0295
33KICK_ShiplestIMMORTALLIMMORTALL52—1.0165
34ImEstrellaFULLRUSHFULLRUSH42—1.5165
35lMetebeyBUSHİDOBUSHİDO44—1.4025
362RHUNZUZİZUZİ41—1.3405
37WhagarrZUZİZUZİ40—1.1575
38Rahzar-MIX TeamMIX Team44—9855
39ercNNNTHETHEBOX43—9715
40xidlaCigoladalı bazdaaCigoladalı bazdaa42—9235
İlk 40 oyuncu gösteriliyor (118 toplam).