EsporLab
PUBGTamamlandıTier A

PEC: Fall Playoffs & Finals

11 Eyl – 4 Eki 2026Diğer29 takım $60.000 EU

Son durum

Avrupa arenasında 60000 USD ödül havuzuyla sahne alan PUBG: Battlegrounds turnuvası PEC: Fall Playoffs & Finals bünyesinde takımlar, her harita sonunda topladıkları sıralama ve kill puanlarıyla genel sıralamadaki yerlerini belirliyor. Finals #2 aşamasında müthiş bir form yakalayan Virtus.pro, çıktığı 15 maçta topladığı 184 puan, 3 WWCD ve 136 kill ile liderlik koltuğunda açık ara öne geçti. Takipçilerinden ACEND, hiç galibiyet alamamasına rağmen 81 kill ile 112 puana ulaşarak ikinci sıraya yerleşti. NAVI ise 110 puan ve 2 WWCD ile üçüncü sırada takibini sürdürüyor. S8UL 108 puanla dördüncü, Twisted Minds 96 puanla beşinci ve S2G Esports 95 puanla altıncı sırada mücadele ediyor. Oynanan son haritalara bakıldığında Match 10'da Vis, Match 11'de PGG ve Match 12 Miramar haritasında NAVI galibiyete ulaştı. Serinin son üç karşılaşmasında ise Match 13'te Bushido, Match 14 Rondo haritasında zirvedeki Virtus.pro ve Match 15 Erangel haritasında Aogiri Tree galip gelmeyi başardı.

Finals #2

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1Virtus.proVirtus.pro15313648184
2ACENDACEND1508131112
3NAVNAVI1526545110
4BIGBig John00000
4S8US8UL1516345108
5TWITwisted Minds150623496
6S2GS2G Esports151544195
6EVEEverlong00000
70909151563187
8JOGJoga Bonito151622486
9PGGPGG152503484
10VisVis151473481
11NOSnoslack151462975
12Team VitalityTeam Vitality150492069
13AOGAogiri Tree151342559
14WINWinside150391453
14TEATEAM KAZAKHSTAN00000
15BUSBushido151351348
16NEWNewGate150361248

Playoffs #2 · Day 1

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1PGGPGG51262349
2VisVis50181937
3TWITwisted Minds51231336
3Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat00000
4090951251035
5ACENDACEND50231033
5AURAurora Gaming00000
6Team VitalityTeam Vitality51161632
7NAVNAVI5028230
8CONConstruction Workers00000
8NEWNewGate51181129
9EVEEverlong00000
9Virtus.proVirtus.pro5025429
10BUSBushido5020929
11JOGJoga Bonito50171128
12S2GS2G Esports5017623
13BIGBig John50121123
14NOSnoslack5011718
15RAIRAIU00000
15S8US8UL506814
16AOGAogiri Tree50606
18STOSTORM ON REQUEST00000
19TEATEAM KAZAKHSTAN00000
24WINWinside00000

Playoffs #2 · Day 2

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1090900000
1WINWinside52282149
2BUSBushido51281442
2ACENDACEND00000
3ALTAltF400000
3S8US8UL50241842
4S2GS2G Esports51211940
5NOSnoslack50241539
6JOGJoga Bonito51211637
7STOSTORM ON REQUEST5024731
8Virtus.proVirtus.pro5023427
9AOGAogiri Tree50171027
10BIGBig John50161127
11TEATEAM KAZAKHSTAN5017926
11FREFreeside00000
12FULFullForcee00000
12RAIRAIU5013619
13CONConstruction Workers5016016
14MOCMOC ESPORTS00000
14AURAurora Gaming5012113
15NAVNAVI00000
15Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat506713
16NEWNewGate00000
16EVEEverlong50729
18PGGPGG00000
24Team VitalityTeam Vitality00000
25TWITwisted Minds00000
27VisVis00000
28WINORDIEWINORDIE00000

Playoffs #2 · Day 3

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1Virtus.proVirtus.pro51411455
1090900000
2ACENDACEND00000
2JOGJoga Bonito50281644
3STOSTORM ON REQUEST51261440
4AOGAogiri Tree50251540
5AURAurora Gaming50221638
6BIGBig John51231437
7CONConstruction Workers51211031
8BUSBushido00000
8FULFullForcee51191130
9EVEEverlong5022729
10WINORDIEWINORDIE50151025
11FREFreeside5014721
12Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat50111021
13ALTAltF45014519
14MOCMOC ESPORTS509716
15RAIRAIU509413
15NAVNAVI00000
16TEATEAM KAZAKHSTAN5010010
16NEWNewGate00000
17NOSnoslack00000
18PGGPGG00000
20S2GS2G Esports00000
21S8US8UL00000
24Team VitalityTeam Vitality00000
25TWITwisted Minds00000
27VisVis00000
29WINWinside00000

Finals #1

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
109091519038128
2TWITwisted Minds1517550125
3NAVNAVI1537049119
3ALTAltF400000
4Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat00000
4PGGPGG1506043103
5AOGAogiri Tree00000
5Team VitalityTeam Vitality151672693
6AURAurora Gaming00000
6NOSnoslack152513788
7VisVis152473683
8TEATEAM KAZAKHSTAN151443983
9S8US8UL151621981
9CONConstruction Workers00000
10S2GS2G Esports150473178
11FREFreeside00000
11EVEEverlong151571976
12ACENDACEND151552075
12FULFullForcee00000
13Virtus.proVirtus.pro151522274
14BUSBushido150461662
14MOCMOC ESPORTS00000
15JOGJoga Bonito150332053
16BIGBig John150361551
16NEWNewGate00000
19RAIRAIU00000
22STOSTORM ON REQUEST00000
28WINORDIEWINORDIE00000
29WINWinside00000

Playoffs #1 · Day 1

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1S8US8UL53473986
2090951342054
3Team VitalityTeam Vitality50331144
3ALTAltF400000
4Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat00000
4S2GS2G Esports50182139
5ACENDACEND50191332
6AURAurora Gaming00000
6PGGPGG5019827
7JOGJoga Bonito51151126
8NOSnoslack50161026
9CONConstruction Workers00000
9Virtus.proVirtus.pro5015621
10EVEEverlong00000
10TWITwisted Minds5018119
11NAVNAVI5014519
11FREFreeside00000
12VisVis5012719
12FULFullForcee00000
13BIGBig John509817
14BUSBushido5011011
14MOCMOC ESPORTS00000
15NEWNewGate5010010
16AOGAogiri Tree50707
19RAIRAIU00000
22STOSTORM ON REQUEST00000
23TEATEAM KAZAKHSTAN00000
28WINORDIEWINORDIE00000
29WINWinside00000

Playoffs #1 · Day 2

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1Virtus.proVirtus.pro53413172
1ALTAltF400000
2EVEEverlong50251641
3BUSBushido51182139
4BIGBig John50211637
5TWITwisted Minds5028735
6AURAurora Gaming50221133
7RAIRAIU51151631
8WINWinside50151227
9Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat5020424
9FREFreeside00000
10STOSTORM ON REQUEST5019423
10FULFullForcee00000
11CONConstruction Workers50131023
11MOCMOC ESPORTS00000
12TEATEAM KAZAKHSTAN5017522
13AOGAogiri Tree5015520
14NAVNAVI5013114
15VisVis50606
16NEWNewGate50415
20WINORDIEWINORDIE00000

Playoffs #1 · Day 3

Battle Royale
#TakımMaçWWCDKillSıra PToplam
1VisVis51362056
2NAVNAVI51341751
3TEATEAM KAZAKHSTAN50311445
4FULFullForcee50281038
5AURAurora Gaming50231336
6STOSTORM ON REQUEST50231134
7CONConstruction Workers51151530
8RAIRAIU50151328
9WINORDIEWINORDIE51121527
10Any Trolls In ChatAny Trolls In Chat5019625
11MOCMOC ESPORTS51131124
12ALTAltF45012618
13WINWinside5017017
14NEWNewGate5013316
15FREFreeside509413
16AOGAogiri Tree508210

Harita sonuçları

SaatMaçHaritaKazanan (WWCD)
4 Eki 21:31Finals #2 Overall Match 15Finals #2ErangelAOGAogiri Tree
4 Eki 20:54Finals #2 Overall Match 14Finals #2RondoVirtus.proVirtus.pro
4 Eki 20:10Finals #2 Overall Match 13Finals #2TaegoBUSBushido
4 Eki 19:31Finals #2 Overall Match 12Finals #2MiramarNAVNAVI
4 Eki 18:52Finals #2 Overall Match 11Finals #2ErangelPGGPGG
3 Eki 21:22Finals #2 Overall Match 10Finals #2TaegoVisVis
3 Eki 20:43Finals #2 Overall Match 9Finals #2Miramar0909
3 Eki 20:01Finals #2 Overall Match 8Finals #2RondoS2GS2G Esports
3 Eki 19:28Finals #2 Overall Match 7Finals #2ErangelVirtus.proVirtus.pro
3 Eki 18:47Finals #2 Overall Match 6Finals #2TaegoJOGJoga Bonito
2 Eki 21:30Finals #2 Overall Match 5Finals #2ErangelNOSnoslack
2 Eki 20:44Finals #2 Overall Match 4Finals #2RondoNAVNAVI
2 Eki 20:03Finals #2 Overall Match 3Finals #2TaegoPGGPGG
2 Eki 19:26Finals #2 Overall Match 2Finals #2MiramarS8US8UL
2 Eki 18:49Finals #2 Overall Match 1Finals #2ErangelVirtus.proVirtus.pro
27 Eyl 21:25Playoffs #2 Day 3 Match 5Playoffs #2 · Day 3ErangelSTOSTORM ON REQUEST
27 Eyl 20:47Playoffs #2 Day 3 Match 4Playoffs #2 · Day 3RondoCONConstruction Workers
27 Eyl 20:02Playoffs #2 Day 3 Match 3Playoffs #2 · Day 3TaegoFULFullForcee
27 Eyl 19:26Playoffs #2 · Day 3MiramarBIGBig John
27 Eyl 18:52Playoffs #2 · Day 3ErangelVirtus.proVirtus.pro
26 Eyl 21:30Playoffs #2 · Day 2ErangelWINWinside
26 Eyl 20:45Playoffs #2 · Day 2RondoJOGJoga Bonito
26 Eyl 20:01Playoffs #2 · Day 2TaegoWINWinside
26 Eyl 19:26Playoffs #2 · Day 2MiramarS2GS2G Esports
26 Eyl 18:50Playoffs #2 · Day 2ErangelBUSBushido
25 Eyl 22:02Playoffs #2 Day 1 Match 5Playoffs #2 · Day 1ErangelNEWNewGate
25 Eyl 21:26Playoffs #2 Day 1 Match 4Playoffs #2 · Day 1RondoPGGPGG
25 Eyl 20:08Playoffs #2 Day 1 Match 3Playoffs #2 · Day 1TaegoTWITwisted Minds
25 Eyl 19:31Playoffs #2 Day 1 Match 1Playoffs #2 · Day 1MiramarTeam VitalityTeam Vitality
25 Eyl 18:55Playoffs #2 Day 1 Match 1Playoffs #2 · Day 1Erangel0909
20 Eyl 21:22Finals #1 Overall Match 15Finals #1ErangelNAVNAVI
20 Eyl 20:45Finals #1 Overall Match 14Finals #1RondoTWITwisted Minds
20 Eyl 20:01Finals #1 Overall Match 13Finals #1TaegoVisVis
20 Eyl 19:25Finals #1 Overall Match 12Finals #1MiramarACENDACEND
20 Eyl 18:48Finals #1 Overall Match 11Finals #1ErangelNAVNAVI
19 Eyl 21:34Finals #1 Overall Match 10Finals #1TaegoNOSnoslack
19 Eyl 20:57Finals #1 Overall Match 9Finals #1Miramar0909
19 Eyl 20:08Finals #1 Overall Match 8Finals #1RondoTeam VitalityTeam Vitality
19 Eyl 19:30Finals #1 Overall Match 7Finals #1ErangelTEATEAM KAZAKHSTAN
19 Eyl 18:54Finals #1 Overall Match 6Finals #1TaegoNOSnoslack
Son 40 harita gösteriliyor (60 toplam).

Oyuncu istatistikleri

#OyuncuTakımKillAsistKnockHasarMaç
109_DIFX09093218355.43015
2NAVI_HakatoryNAVNAVI319336.75215
3TWIS_Perfect1ksTWITwisted Minds2513224.89315
409_staed09092316234.13415
509_SoseD09092316193.87515
6PGG_SL0YJACKETPGGPGG229213.78415
7VP_NIXZYEEVirtus.proVirtus.pro2110193.93015
8VIT_QWZYYYTeam VitalityTeam Vitality2115182.63315
9TWIS_xmplTWITwisted Minds2011196.24215
10S2G_ShillaS2GS2G Esports207183.05315
11EVER_Vezyv1yEVEEverlong209162.71315
12BW_MetebeyBUSBushido195193.35415
13EVER_saintxdEVEEverlong182192.82615
14SLCK_S4TTANOSnoslack1712213.94215
15SLCK_SkaVNOSnoslack179193.76315
16TWIS_LuTWITwisted Minds1715153.38615
17S8UL_f1lfirstS8US8UL177173.23415
18VIT_hallomybadTeam VitalityTeam Vitality175203.07315
19S8UL_ADOUZ1ES8US8UL1712142.30615
20ACE_KetterACENDACEND1610173.28015
21KAZ_iamf1veTEATEAM KAZAKHSTAN166163.02915
22EVER_rinazxcEVEEverlong167112.03915
23NAVI_boost1k-NAVNAVI1510233.59815
24NAVI_spyrroNAVNAVI157153.04715
25VIT_Lev4nteTeam VitalityTeam Vitality157182.93315
26VIS_DapeziVisVis1510202.81715
27ACE_KILYAKAiACENDACEND155132.80115
28PGG_ZubilaPGGPGG159162.54315
29KAZ_hobaTEATEAM KAZAKHSTAN157112.40815
30WS_fors1kWINWinside146122.85615
31S8UL_DaNteS8US8UL1412142.33615
32S8UL_BestolochS8US8UL144112.32815
33VIT_GedroxTeam VitalityTeam Vitality144122.28315
34NWG_kantiksNEWNewGate144162.21415
35TWIS_BatulinSTWITwisted Minds1311153.79915
36VIS_Dazz1014VisVis137133.24715
37BOSH_KOJl9HHHBIGBig John125132.66015
38JB_slqvenJOGJoga Bonito123102.59815
39VP_LukaruxVirtus.proVirtus.pro129102.58915
40PGG_PresentiPGGPGG129122.28115
İlk 40 oyuncu gösteriliyor (121 toplam).