1 dk. Serkan KÖSE 23.04.2022

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Eklenecek

Ubisoft’un sevilen serilerinde n Assasin’s Creed, Xbox Game Pass servisine ekleniyor.

Ubisoft imzalı birkaç oyun hali hazırda Xbox Game Pass servisi içinde sunuluyor. Paylaşılan yeni bir gelişmeyle birlikte Assasin’s Creed serisinin Antik Mısır’da geçen oyunu Assasin’s Creed Origins, “önümüzdeki iyi ay içerisinde” Xbox Game Pass servisine eklenecek.

Microsoft yetkilisi Megan Spurr’un blog yazısında Ubisoft’un Assassin’s Creed Origins yapımının Xbox Game Pass’e geleceğini söyledi. Spurr, oyunun “önümüzdeki iki ay içinde” geleceğini ve konsolda, bulut akışı üzerinden ve Ubisoft Connect uygulaması aracılığıyla PC’de oynanabileceğini de aktardı.

Ubisoft’un Game Pass’te halihazırda birkaç oyunu daha var, bunlara Ocak ayında piyasaya sürüldüğü gün Game Pass’e eklenen Rainbow Six: Extraction da dahil.

Ubisoft ayrıca Ubisoft Plus abonelik hizmetini gelecekte bir noktada Xbox’a getirmeyi planlıyor. Ubisoft Plus, 100’den fazla Ubisoft oyunu oynamanıza izin verecek, ancak Xbox Game Pass’tan ayrı bir abonelik olacak. Bu, Microsoft’un Xbox Game Pass Ultimate abonelerine Game Pass’te mevcut olanlara ek olarak birçok EA oyununa erişim sağlayan EA Play’den farklı bir ortaklık olacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al